Current language: Čeština
  • ENTRY DISPLAYS
  • ENTRY DISPLAYS

Základní profesionální LED displeje pro firmy

Vstupní displeje Panasonic pro profesionální použití

4K a HD displeje navržené tak, aby byly vidět

Více než kdy jindy znamená šíření vašeho obchodního sdělení okamžitý vizuální dopad. Nabízíme komplexní řadu vysoce kvalitních, profesionálních řešení 4K a HD LED displejů, které vám pomohou vyniknout z davu na široké škále míst. Od maloobchodních prodejen a nákupních center až po zasedací a kontrolní místnosti, hotelové recepce a letiště.

A pro váš klid v duši nabízí společnost Panasonic bezplatný monitorovací software (Multi Monitoring & Control Software), takže můžete monitorovat a ovládat až 2048 zařízení přes síť LAN z jediného počítače. To zjednodušuje ovládání více zařízení v zařízení nebo obchodě a umožňuje provádět změny obsahu prostřednictvím sítě LAN.

Působivé 4K displeje

S velikostmi LED obrazovky od 43" do 86" vám naše vstupní displeje 4K poskytují větší svobodu být viděni zejména v přeplněném prostředí. Nabízíme široké pozorovací úhly pro vysokou viditelnost, prostorově úsporné designy a chytré displeje, které se mohou přizpůsobit světelnému prostředí své polohy. A protože jsou naše zobrazovací jednotky lehké, lze je bezpečně a snadno namontovat na šířku, na výšku nebo na více obrazovek na více místech než kdy dříve.

Vstupní řada je vybavena vestavěným 4K USB přehrávačem médií, který umožňuje přehrávání 4K videa, statického obrazu a Full HD obsahu bez nutnosti externích kabelů nebo nastavovacího boxu.

Full HD pro optimální čistotu

Všechny profesionální displeje Panasonic jsou vybaveny rozlišením Full HD 1080p pro vynikající kvalitu obrazu a ostré a jasné doručení vaší zprávy – což je obzvláště důležité v rychle se pohybujících veřejných prostorách interiéru. Nabízíme také širokou škálu podpůrných vstupů pro snadné rozšíření systému, což vám umožní namontovat funkční desku tak, aby vyhovovala vaší obchodní aplikaci. Naše obrazovky jsou také vybaveny USB přehrávačem, takže můžete ovládat dynamické značení bez použití set boxu nebo PC.

Zjistěte, jak vám naše displeje 4K a Full HD nabízejí více způsobů, jak být viděni. Přečtěte si naše případové studie nebo prozkoumejte naši řadu displejů.