Velkolepý návrat k laserovým projektorům

Výhody Panasonic PT-RQ50K ve srovnání s LED displeji

Tento exkluzivní dokument Whitepaper čerpá ze zkušeností některých z největších pronájmových firem a produkčních společností v Evropě

V posledních letech dominovaly trhu LED displeje pro použití jako video stěny a pozadí scény. Hlavním argumentem byl jas a kontrast obrazu, které LED nabízí ve srovnání s projektorem. Technologie se však vyvíjí a společnost Panasonic opět zvyšuje laťku. S uvedením 3čipového DLP projektoru PT-RQ50K s 50 000 lumeny vstoupil na scénu nový hráč a prokázal lepší výkon než LED displej.

Tento dokument je založen na rozhovorech a zkušenostech s některými z největších evropských pronájmových firem a produkčních společností.

Srovnání projektoru PT-RQ50K a LED se dívá na obě nastavení z mnoha úhlů, jako např.:

ZAREGISTRUJTE

SE NYNÍ A

STÁHNĚTE SI

WHITEPAPER

 

 

 
 
  • Provozní náklady
  • Kvalita obrazu
  • Kreativní možnosti

Porovnali jsme některé z běžně pořádaných akcí, abychom vysvětlili různé výsledky typických pracovních procesů. Kolik času na přípravu akce, kolik produktů a kolik nákladních aut je potřeba k vytvoření události na 4 obrazovkách, každá o rozměrech 9,6 m x 6 m poskytující obrázky v rozlišení 4k. Ekonomickým měřítkem to ale nekončí, protože výsledná kvalita obrazu je při tom všem nejdůležitější a technologie projektorů Panasonic v tomto nezná kompromis.

Pokud jde o jas, projektor se svítivostí 50k lumen poskytuje velmi srovnatelný jas při výrazně nižší spotřebě energie. Skutečný rozdíl ale poznáte, když je publikum při zobrazení 8k blíže k projekční ploše. Zde LED displej jasně vykazuje slabší výkon.

V neposlední řadě jsme se zaměřili na kreativní výzvy a našli mnoho výhod projekce. Jednoduchá instalace jediného projektoru versus složitá základní konstrukce (LED). Svoboda promítat jakýkoli tvar na jakýkoli povrch ve srovnání s nepružnou čtvercovou nebo obdélníkovou konstrukcí LED displejů.

Stáhněte si white paper a zjistěte, jak můžete být flexibilnější