• Enjoy the rewards of a Panasonic partnership

    - Major sales opportunities

    - Expert support

    - Exclusive promotions

    - Specialist training

Výhody pro Visual Solutions partnery

Ačkoli se Partnerský program zaměřuje na každou z našich produktových řad B2B, pro partnery Visual Solutions existují konkrétní výhody:

 

Informace o produktech

Máte přístup k úplné databázi produktů a získáte tak okamžité odpovědi na jakékoli otázky týkající se produktů nebo funkcí. Můžete také vyhledávat a stahovat marketingové a technické soubory (obrázky, technické údaje, příručky, firmware, školení atd.) a případové studie.

Propagace

Budete informováni o nejnovějších akcích a získáte exkluzivní pobídky určené pro vaši partnerskou úroveň. K těmto propagačním akcím máte přístup prostřednictvím portálu partnerů B2B společnosti Panasonic a můžete si nastavit vlastní řídicí panel, který bude sledovat stav vašich požadavků.

Získávání nových zákazníků

Denně dostáváme velké množství poptávek od koncových uživatelů, kteří požadují řešení nebo konkrétní produkt. Díky alokaci potenciálních zákazníků tyto žádosti obdržíte, což vám pomůže snadno rozšířit vaše podnikání. Potenciální zákazníci jsou předběžně kvalifikováni našimi agenty telemarkingu a mohou být přiděleni výhradně vám nebo zasláni skupině partnerů podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“.

Plaketa a logo

Partneři společnosti Panasonic získávají svou plaketu a logo, které si můžete stáhnout přímo z portálu.

Trénink

Naše školicí programy, které jsou poskytovány buď osobně, nebo online, mají dvě významné výhody. Za prvé vám umožní nabídnout zákazníkům podrobnější rady při výběru technologie. Za druhé, pokrok prostřednictvím školení je přímo spojen s vaší vzestupnou úrovní partnerství.

Pronájmová řešení

Pokud jste partnerem AV Rental, můžete sdílet informace o své flotile produktů, abyste mohli snadno vyhledávat partnery, kteří mají na skladě konkrétní produkty. Stejně tak zákazníci, kteří chtějí pronajmout technologii Panasonic, mohou snadno najít vaši firmu na našem veřejně přístupném webu B2B.

Kde zakoupit

S více než 2 000 návštěvníky našich webových stránek denně, kteří hledají prodejce, patří mezi nejnavštěvovanější v našem oboru. Stránky Panasonic „Kde zakoupit“ zobrazují seznam partnerů s úrovní jejich členství. To vám dává neuvěřitelnou příležitost propagovat se jako specializovaný partner.

Pozvánky na akce

Zjistěte to rychle, kdykoli pro vás jsou pořádány nové události nebo školení. Tyto události mohou být často organizovány výhradně pro vaši partnerskou úroveň.

 

Úplná pravidla a kritéria jsou popsána v podmínkách, které jsou k dispozici v procesu registrace.