Společnost Panasonic vylepšuje technologii podání barev novými přenosnými projektory RGB LED

Společnost Panasonic na veletrhu InfoComm 2019 oznámila rozšíření nabídky přenosných projektorů o jednočipovou řadu DLP® PT-LRZ35, která jako první využívá světelné zdroje RGB LED a podporuje práci ve skupinách.

Projektory mají 3 500 lumenů a vysokou kvalitu reprodukce barev s jasným a čistým obrazem, který zvýší pozornost publika. Světelný zdroj LED také eliminuje lámání barev, takže umožňuje okamžitou projekci a zahájení práce hned po zapnutí projektoru.

Funkce HDMI-MHL navíc zaručuje bezproblémovou komunikaci mezi projektorem a mobilními zařízeními s HD zrcadlením obrazovky, což uživatelům umožňuje snadné nastavení a sdílení informací. To je důležité pro všechny uživatele, kteří pracují na různých místech s různými úrovněmi konektivity. Design bez filtrů s utěsněnou optickou jednotkou a tělem odolným proti prachu také umožňuje stabilní bezúdržbový provoz po dobu více než dvacet tisíc hodin.

Díky tomu je projektor vhodný pro použití v učebnách či malých třídách a prezentace ve firemních a vzdělávacích prostorách. 

“S přibývající digitalizací pracovišť a vzdělávacích prostor stále více uživatelů vyhledává přenosné projektory s kvalitním obrazem a jednoduchým ovládáním,” říká Thomas Vertommen, evropský produktový manažer společnosti Panasonic.“Modely řady PT-LRZ35 představují cenově příznivé řešení, které splňuje tyto požadavky – jako první z přenosných projektorů společnosti Panasonic jsou tyto modely vybaveny světelným zdrojem RGB LED a mají kompaktní rozměry, díky kterým se snadno přenášejí.”

Řadu PT-LRZ35 tvoří dva modely PT-LRZ35 (WUXGA) a PT-LRW35 (WXGA), v prodeji budou od podzimu 2019.

Navštivte stánek společnosti Panasonic s číslem 1300 na veletrhu InfoComm 2019, který se bude konat od 12. do 14. června ve městě Orlando na Floridě, nebo se podívejte na další informace o Panasonic Visual System Solutions na http://business.panasonic.co.uk/visual-system/