Current language: Čeština
  • LARGE VENUE PROJECTORS

Projektory pro velké prostory od společnosti Panasonic Connect

Vymýšlejte a projektujte ve velkém

Díky našim lehkým, technologicky nejvyspělejším a nejspolehlivějším projektorům pro velké prostory máte možnost posouvat vaše kreativní hranice. Naše projektory nenechají vaše odvážné nápady na holičkách.

Ostrá a živá projekce pro každé místo a odvětví

Naše projektory pro velkoplošné projekce mají vysokou svítivost, od 10 000 do 50 000 lumenů, a jsou schopné zobrazovat obrovské, živé obrazy pro jakýkoli typ obsahu. Tyto modely projektorů zprostředkovávají dechberoucí audio vizuální zážitky v aulách, divadlech, výstavách, na koncertech, a to uvnitř i venku. Byly také použity k úspěšnému promítání ohromujících, vysoce kvalitních 3D video mappingů na památky a velké budovy.

S nepřekonatelnou reprodukcí barev, vynikajícím rozlišením obrazu a možnostmi prolnutí okrajů obrazu vytváříme nové možnosti projekce obrazu pomocí více projektorů – jakobyla například působivá projekce na Budínský hrad a budovu parlamentu v Budapešti, kde bylo použito 50 laserových projektorů Panasonic.

Přečtěte si o 3D mapování projekce whitepaper zde.

 

Myšlenka - projekt - realizace

Díky našim neustálým inovacím splňují projektory Panasonic požadavky těch nejkreativnějších myslí. Od naší pokročilé laserové řady až po náš jedinečný systém více lamp, který odstraňuje riziko selhání lampy - naše technologie vám umožní zhmotnit vaše představy.

Projektory Panasonic, známé jako nejrobustnější projektory s nejvyšší spolehlivostí v oboru, jsou našimi inženýry přísně testovány. Díky pokročilým funkcím, jako je design bez filtru na našem nejnovějším laserovém projektoru, udržujeme celkové náklady na vlastnictví na nízké úrovni.

Sledujte show, ne projektor

Ať už si chcete projektor pronajmout nebo koupit, naše projektory pro velkoplošné projekce jsou jedny z nejmenších na světě, navržené tak, aby pracovaly v zákulisí a poskytly nezapomenutelný zážitek vašemu publiku. Díky svým rozměrům je jejich instalace a obsluha jednodušší a vyžaduje tak méně pracovníků.

Největší výběr laserových projektorů

Nikdo nenabízí širší řadu laserových projektorů než Panasonic. Všechny naše laserové projektory jsou navrženy pro poskytování jasných a ohromujících obrazů. Díky delší životnosti, menší poruchovosti, nízké hlučnosti a žádnému zahřívání – s garancí až 20 000 hodin bezúdržbového provozu. Nejen na světelný zdroj, ale na celý projektor.

Přečtěte si o laserové technologii projektoru zde.

A pokud byste někdy potřebovali servis nebo radu, náš tým zákaznických služeb je vám k dispozici. Můžete se soustředit na své kreativní nápady a zapomenout na starosti se spolehlivostí projektorů a provozní náklady.

Zjistěte více o našich projektorech pro velké prostory v našich případových studiích nebo prozkoumejte náš sortiment