Current language: Čeština
  • SHORT THROW PROJECTORS

Projektory s krátkou projekční vzdáleností

Projektory s krátkou projekční vzdáleností jsou navrženy tak, aby projektor přiblížily k obrazovce. To umožňuje prezentujícímu stát přímo před obrazovkou, aniž by vrhal stín na obsah prezentace. Díky tomu jsou projektory s krátkou projekční vzdáleností ideální pro interaktivní aplikace ve vzdělávání a pro prezentace v menších zasedacích místnostech.

Lehký, kompaktní, ale výkonný

Některé z našich projektorů s krátkou projekční vzdáleností mohou promítat působivý 80palcový (diagonální) obraz ze vzdálenosti pouhých 80 cm od obrazovky, což umožňuje uživatelům vytvářet velké obrázky ve stísněných prostorech, jako jsou malé učebny a konferenční místnosti.

Naše řada obsahuje projektory s krátkou projekční vzdáleností s jasem 3 200 až 3 800 lumenů, které poskytují skvělou kvalitu obrazu a jas.Exkluzivní technologie Daylight View Basic měří okolní osvětlení pomocí vestavěného snímače okolního světla a koriguje obraz v reálném čase tak, aby promítal jasný a ostrý obraz i v jasně osvětlených místnostech a vytvářel realistické snímky s pozoruhodnou hloubkou.

Možnosti dálkového ovládání a nízká spotřeba energie

Pro větší flexibilitu umožňuje kabelové připojení LAN dálkové ovládání, což je ideální zejména pro použití na stropě. Bezplatný software pro monitorování a řízení více projektorů je k dispozici pro monitorování a ovládání více projektorů Panasonic z jednoho počítače, což znamená, že stav a stav projektoru lze zkontrolovat, aniž by někdo musel fyzicky chodit do místnosti, kde je nainstalován.

Ekologický design Panasonic výrazně snižuje jakýkoli dopad na životní prostředí s nízkou spotřebou energie, často až 0,4 W v pohotovostním režimu Eco. Přímé vypnutí využívá nahromaděný výkon k udržení chladicího ventilátoru v provozu až do ochlazení lampy, takže obsluha může odpojit napájecí kabel ihned po použití.

Prohlédněte si naše projektory s krátkou projekční vzdáleností a prohlédněte si podrobné technické listy, abyste zjistili, který projektor s krátkou projekční vzdáleností je pro vaši firmu ten pravý.