• LARGE VENUE PROJECTORS

Projektory pro velkoplošné projekce od Panasonic Business

Přemýšlet a projektovat bez limitů

S jedněmi z nejlehčích, technologicky nejpokročilejších a nejspolehlivějších video projektorů pro velké prostory vám dáváme svobodu posouvat kreativní hranice. A naše projektory nezklamou vaši důvěru ani vaše odvážné nápady.

Jasná a živá projekce pro každé místo a odvětví

Naše velké projektory se pyšní vysokou svítivostí od 10 000 do 50 000 lumenů, jsou schopné zobrazovat obrovské a živé obrazy pro jakýkoli typ obsahu. Tyto modely projektorů umožňují dechberoucí projekce v obrovských halách, divadlech, na obchodních výstavách, koncertech a velkých náročných venkovních místech. Jsou také hojně využívány pro tzv. vidoe mapping, tedy promítání úžasných a vysoce kvalitních obrazů na památky a budovy, čímž vznikají ty nejpoutavější 3D video projekce

Díky nepřekonatelné reprodukci barev, vynikajícímu rozlišení obrazu a schopnostmi spojení okrajů obrazů vytváříme nové možnosti v masivní projekci obrazu pomocí několika projektorů - příkladem je působivá projekce na festivalu Circle of Light v Moskvě, kde společnost Panasonic pomohla uspořádat největší světový promítaný obraz pomocí 137 projektorů s vysokým jasem.

Přečtěte si víc o 3D video mappingu zde.

Vymyslete to, vyprojektujte to, spolehněte se na to

Díky našim neustálým inovacím splňují projektory Panasonic požadavky nejkreativnějších myslí. Od naší pokročilé laserové řady až po náš jedinečný systém s více lampami, který eliminuje riziko selhání lampy - naše technologie podpoří vaši představivost.

Projektory Panasonic, známé jako nejrobustnější projektory s nejvyšší spolehlivostí v oboru, jsou důkladně testovány našimi inženýry. Díky propracovaným funkcím, jako je design bez filtru na našem nejnovějším laserovém projektoru, udržují nízké celkové náklady na vlastnictví.

Soustřeďte se na show, ne na projektor

Ať už si chcete koupit nebo pronajmout projektor, naše projektory pro velkoplošné projekce jsou jedny z nejmenších na světě a jsou navrženy tak, aby pracovaly v zákulisí a uvolňovaly další prostor pro vaše publikum. Snadněji se také spravují a instalují a vyžadují méně pracovní síly.

Jednička v laserové projekci

Nikdo nenabízí širší škálu laserových projektorů než Panasonic. Všechny naše laserové projektory jsou navrženy tak, aby bylo možné zažít a zapamatovat si velké, jasné a barevné obrazy. Mezitím lze na údržbu zapomenout - díky delší životnosti, menší poruchovosti, nízké hlučnosti a žádnému teplu - garantujeme až 20 000 hodin bezúdržbového provozu. Nejen pro světelný zdroj, ale pro celý projektor.

Přečtěte si víc o laserové technologii zde.

A pokud budete někdy potřebovat servis nebo radu, náš tým zákaznických služeb bude mít rychle k dispozici odborné znalosti. Dáváme vám svobodu tvořit a zároveň vás osvobozujeme od starostí o spolehlivost a náklady.

Podívejte se na konkrétní příklady použití našich projektorů pro velkoplošnou projekci v našich případových studiích.