Current language: Čeština
  • Projector accessories

Příslušenství a software pro firemní projektory Panasonic

Příslušenství a software projektorů

Svoboda rozšiřovat možnosti projektoru a lépe spravovat svá aktiva

Díky neklidným inovacím a postupným vylepšováním jsme patentovali technologii, která vám umožní projektovat ostřeji, jasněji, dále a déle. A protože jsou naše projektory konstruovány tak, aby vydržely, můžete zvýšit a dále rozšířit jejich výkon přidáním pokročilého příslušenství a výkonného softwaru projektoru – to vše vám přinese další možnosti, snadnou instalaci a dokonce i prediktivní údržbu.

Rozšiřte své možnosti

S příslušenstvím projektoru Panasonic, jako je Mirror Head, můžete promítat v libovolném směru a otevřít tak bezprecedentní možnosti v kreativitě projekce. Toto high-tech zrcadlo je digitálně ovládané a může se pohybovat buď rychle, nebo pomalu, což vám dává možnost promítat obrázky, video a text na jakýkoli povrch - ať už pohyblivý nebo statický.

Naše řada odnímatelných objektivů s krátkou projekční vzdáleností také usnadňuje instalaci projektorů v prostorech, které dříve nikdy nebyly dosažitelné. Například namontováním objektivu s ultrakrátkou projekční vzdáleností na náš projektor můžete zkrátit projekční vzdálenost přibližně o 60 % ve srovnání s běžnými objektivy s krátkou projekční vzdáleností. V oblastech, kde je strop příliš vysoký nebo kde není dostatek místa vpředu nebo vzadu pro promítání, vám prostorově úsporné schopnosti objektivu umožňují promítat snímky tam, kde jste nikdy předtím nebyli schopni.

Usnadněte si instalaci

Kombinací našeho příslušenství pro digitální rozhraní (přepínač nebo krabice s jedním rozhraním) s projektorem s podporou DIGITAL LINK můžete přenášet signály HDMI, nekomprimovaná videa Full-HD, zvuk a řídicí příkazy prostřednictvím jediného kabelu LAN na velmi dlouhé vzdálenosti – až 150 m. Tato jednoduchá, vysoce kvalitní digitální přenosová technologie (založená na technologii HDBaseT™) pracuje na snížení nákladů na instalaci a složitosti v místech všech velikostí.

Poskytujeme také sadu pro úpravy projekcí na více obrazovkách nebo na zakřivených obrazovkách, což pomáhá našim profesionálním partnerům snadno a rychle realizovat prolnutí hran, přizpůsobení barev, ovládání jasu a nastavení geometrie – a vytvářet ohromující projekční efekty a nastavení.

Stejným způsobem nabízí náš multi window procesor řadu řešení pro rozvržení více obrazovek zpracováním různých vstupních zdrojů na videostěny, zadní multiprojekční a projekční systémy pro míchání hran.

A dbáme na to, aby naše široká škála čoček byla vždy kompatibilní s jakýmkoli novým projektorem, abychom usnadnili proces výměny a udrželi nízké náklady na instalaci.

Lepší kontrola nad aktivy

Náš software včasného varování neustále monitoruje stav projektorů a displejů. Připojen k intranetu vás informuje, když je zjištěna nebo předpovězena abnormalita nebo když se vyskytnou příznaky potíží. To minimalizuje prostoje a zajišťuje stabilnější provoz. Můžete monitorovat až 2048 projektorů nebo displejů a systém lze hladce integrovat do vašeho stávajícího monitorovacího systému pomocí protokolu SNMP.

Alternativně společnost Panasonic nabízí také balíček kompletních služeb prostřednictvím CARES (Customer Assurance prostřednictvím vzdáleného monitorování a řešení Enhanced Service). Tato služba je určena pro projektory a displeje ve vaší firmě, připojené prostřednictvím naší mobilní virtuální sítě. Pomáhá vám maximalizovat provozuschopnost, minimalizovat nákladná přerušení a soustředit se na své profesní priority.Se službou Panasonic CARES získáte proaktivní podporu od našeho specializovaného týmu na odborné úrovni, což vám ušetří čas, úsilí a rozpočet. Včetně monitorování zařízení M2M, plánování údržby a softwaru pro monitorování včasného varování – k dispozici buď jako licencovaný balíček, nebo jako vzdáleně spravovaná služba – je to ideální způsob, jak zvýšit výkon, provoz a životní cykly produktů.

Přečtěte si více o CARES zde.

Níže si můžete prohlédnout náš sortiment příslušenství a projektorového softwaru Panasonic. A pokud potřebujete pomoc nebo radu s příslušenstvím nebo softwarem, náš tým zákaznických služeb má k dispozici místní odborné znalosti, které vám pomohou.