Current language: Čeština
  • PORTABLE PROJECTORS DESIGNED FOR PROFESSIONAL USE

Přenosné projektory určené pro profesionální použití

Přenosné projektory

Nyní nic nestojí v cestě vaší prezentaci

Můžete se soustředit na vaši prezentaci a nemusíte se starat o projektor. Přenosné projektory Panasonic jsou navrženy tak, aby vás rychle a snadno dostaly před vaše publikum – a udržely jej v kontaktu. Díky zvýšené spolehlivosti, jasu a vynikajícím kontrastním poměrům poskytují naše malé projektory ostrou grafiku a snadno čitelný text, a to i ve světlých místnostech.

Vysoce kvalitní součásti projektorů zajišťují bezproblémový provoz a snadnou údržbu – ve skutečnosti mohou některá z našich přenosných zařízení vydržet 7 000 hodin bez výměny lampy nebo vzduchového filtru, což snižuje náklady na údržbu a snižuje dopad na životní prostředí. A v tichém režimu dělají méně hluku než psaní tužkou.

Takže už nikdy nebude zvuk chladicího ventilátoru rozptylovat vaše publikum během této velmi důležité prezentace.

Díky funkci Plug and Share nabízí Panasonic také ty nejlepší bezdrátové projektory. Takže nikdy nebudete muset měnit své plány kvůli problémům s kabeláží.

A některé z našich přenosných LCD projektorů jsou vybaveny technologií DIGITAL LINK. To vám umožní přenášet vysoce kvalitní obraz, video, audio a řídicí signály na dlouhé vzdálenosti (až 150 m) pomocí jediného kabelu LAN.

Zjistěte více o našich přenosných projektorech v našich případových studiích nebo prozkoumejte náš sortiment.