Current language: Čeština
  • FIXED INSTALLATION DLP & LCD PROJECTORS

DLP a LCD projektory pro fixní instalace

Projektory s pevnou instalací

Panasonic je průkopníkem v oblasti projektorů pro fixní instalaci. DLP a LCD projektory poskytují velké, jasné a barevné projekce, které zaručeně upoutají pozornost publika.

Projektory určené pro pevnou instalaci mohou být umístěny nejrůznějšími způsoby. Široká škála objektivů, stropních projektorových držáků a rámů vám dává svobodu při výběru umístění projektoru i plátna přesně podle konkrétních potřeb zákazníka. Díky tomu jsou ideální pro zasedací místnosti, učebny, muzejní výstavy, umělecké projekty a přednáškové sály. A protože náš sortiment zahrnuje projektory s krátkou a dlouhou projekční vzdáleností, jsou stejně vhodné pro malé prostory jako pro velké místnosti.

Naše projektory s pevnou instalací jsou flexibilní, pokud jde o konektivitu, se softwarovými řešeními, která vám umožní bezdrátově přenášet obsah z kapesního zařízení nebo počítače přímo do projektoru.

Výkonné a kvalitní

Projektory Panasonic zajišťují křišťálově čisté interaktivní prezentace s vynikajícími kontrastními poměry a ostrým obrazem, který nabízí optimální jas v různých úrovních světla. Široká škála rozlišení od XGA až po WUXGA.

Pro ještě větší efekt umožňují prolnutí hran (Edge Blending) a funkce sladění barev (Colour matching) se sousedním projektorem s pevnou instalací a zaručují tak bezproblémovou spolupráci. A abychom vám pomohli vytvořit dokonalý obraz, vyvinuli jsme výkonný software pro monitorování a řízení projektorů, který vám umožní spravovat až 2 048 zařízení přes síť LAN z jediného počítače.

Jasnější obraz, snadná údržba a nízké náklady

Naše řada projektorů pro pevnou instalaci zahrnuje širokou škálu laserových projektorů navržených tak, aby umožnily promítat úžasné obrazy a prohloubily zážitek z promítaného obsahu. Mezitím můžete zapomenout na údržbu – významný pokrok v projekční technologii znamená, že dnešní projektory jsou jasnější než kdy jindy, snadněji se instalují a levněji se udržují. Nabízíme vyšší návratnost investic a delší životnost ve srovnání s projektory na bázi lamp, zejména pro nastavení více projektorů ve výstavním nebo muzejním prostředí.

Přidejte k tomu naši jedinečnou technologii více světelných zdrojů a získáte nejvyšší spolehlivost a projekci, na kterou se můžete spolehnout.
Přečtěte si více o naší laserové technologii SOLID SHINE zde.

A konečně, pro váš klid v duši nabízíme flexibilní záruční balíčky, přizpůsobené vašemu projektu a přizpůsobené vašim potřebám.

Zjistěte více o našich projektorech s pevnou instalací v našich případových studiích nebo prozkoumejte náš sortiment