Current language: Čeština
  • PROJECTORS
  • PROJECTORS

Široká nabídka profesionálních projektorů od Panasonic Business

Svoboda tvořit je cestou ke změně

Od koncertních sálů až po učebny, náš široký sortiment projektorů rozšiřuje možnosti.

Ve společnosti Panasonic jsme již více než 35 let lídrem v oblasti projekčních řešení. Vytváření inovativních technologií, sdílení našeho know-how a instalace našich projektorů po celém světě.Umožňujeme uživatelům promítat ostřejší a jasnější obraz.

Navrženy tak, aby Vás ohromily

Všechny naše projektory jsou navrženy v naší tovární centrále v japonské Ósace. Závod je certifikován podle ISO 9001 a ISO 14001 – mezinárodně uznávaných norem pro řízení kvality a ochranu životního prostředí – zajišťujících nejlepší kontrolu kvality výroby.

Díky neustálým inovacím a zlepšování procesů jsme patentovali technologii, která poskytuje obraz nejvyšší kvality s vysokou svítivostí.

Díky řadě funkcí jsou projektory Panasonic perfektní volbou, ať už pro první instalace nebo jako náhrada: od bohatého výběru objektivů, nejširší rozsah projekčních vzdáleností až po světelný zdroj s jedinečným chladicím systémem navrženým tak, aby potlačil nárůst teploty a chránil moduly světelných zdrojů. Projektory s vestavěnými funkcemi Edge Blending a geometrického nastavení umožňují projekce na superširokoúhlé nebo dokonce zakřivené plochy. Ve spojení s jednoduchou a flexibilní instalací je to inovace navržená tak, aby nebránila uskutečnění Vašich kreativních nápadů.

Dlouhá životnost

S kvalitou přichází spolehlivost. Ať už se jedná o divadlo, učebnu nebo konferenční sál, každý projektor Panasonic je navržen tak, abyste jej mohli používat, nikoli udržovat.

Náš systém duálních nebo čtyřnásobných lamp vám nabízí nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a minimální prostoje projektorů ™ DLP. Naše laserové projektory jsou navrženy tak, aby byly skutečně bezúdržbové. Všechny naše projektory jsou nepřetržitě a přísně testovány v nejnáročnějších podmínkách, aby byla zajištěna spolehlivost a odolnost, včetně prachotěsných testů, testů životnosti, pádových testů, zkoušek zemětřesením a testování v řadě extrémních podmínek prostředí.  

Všechny nové projektory jsou kompatibilní se starými objektivy, což znamená snadnou výměnu a nižší náklady. A pokud potřebujete servis nebo radu, náš tým zákaznických služeb je Vám k dispozici.

Sledujte show, ne projektor

Naše kompaktní projektory jsou jedny z nejmenších na světě, navržené tak, aby pracovaly tiše a spolehlivě v zákulisí, skryté před pohledem – čímž uvolňují další prostor pro návštěvníky, exponáty nebo diváky. Tato technologie již prokázala svůj úspěch prostřednictvím našeho vlajkového modelu PT-DZ21K projektoru, lídra na trhu pronájmu a stagingu s více než 7000 prodanými jednotkami po celém světě a používanými na renomovaných akcích, jako jsou olympijské hry. A nyní přinášíme tyto odborné znalosti v oblasti živé zábavy do naší řady laserových projektorů s vysokým jasem.

Vedoucí postavení v laserové technologii

Nikdo nenabízí širší řadu laserových projektorů než Panasonic. Všechny naše laserové projektory jsou navrženy tak, aby bylo možné zažít (a zapamatovat si) velkou, jasnou a barevnou projekci. Delší životnost, spolehlivost, nízká hlučnost a stálá teplota znamenají, že můžete zapomenout na údržbu – s garancí až 20 000 hodin bezúdržbového provozu. Nejen na světelný zdroj, ale na celý projektor.

Minimalizujte prostoje. Maximalizujte zisk.

Společnost Panasonic vás může osvobodit od problémů ještě předtím, než k nim dojde. Panasonic CARES (Customer Assurance through Remote monitoring and Enhanced Service solutions) znamená, že můžeme monitorovat vaše zařízení prostřednictvím cloudu a předvídat, kdy je třeba díl vyměnit, maximalizovat provozuschopnost a ušetřit vám peníze. Čtěte více.

Zjistěte, proč se na nás spoléhá mnoho z největších světových koncertních sálů, divadel, maloobchodních prodejen a mezinárodně uznávaných muzeí. Prohlédněte si naše případové studie nebo prozkoumejte naši řadu projektorů.

Ať už se jedná o projektor s vysokou svítivostí pro velkou výstavu nebo videoprojektor pro malý, omezený prostor, máme řešení s nejširším sortimentem na trhu.