Current language: Čeština
  • Software & Applications
  • Software & Applications

Software & aplikace pro projektory

Kliknutím níže získáte přístup k odkazům na stažení nejnovějších verzí softwarových aplikací dostupných pro použití se zobrazovacími řešeními Panasonic.

Neváhejte si tyto aplikace stáhnout a používat. Pokyny k instalaci a používání softwaru po jeho stažení naleznete v uživatelské příručce dodané s projektorem.

Kalkulátor projekce

Chcete-li vypočítat optimální typ, model a umístění projektoru ve vaší prezentační místnosti, použijte níže uvedenou interaktivní kalkulátor. Kalkulátor je schopen analyzovat nejpřesnější požadavky a měření a zajišťuje, že z vašeho projektoru Panasonic získáte maximální výkon.

Kalkulátor projekce

Simulátor objektivu s rybím okem

Simulátor objektivu typu rybí oko simuluje velikost projekční plochy ve vztahu k projekční poloze při použití 3čipového DLP™ projektoru Panasonic vybaveného objektivem Panasonic ET-D3LEF70 s rybím okem.

Aplikace

Inteligentní ovládání projektoru

Smart Projector Control je aplikační software pro chytrý telefon, který umožňuje provoz projektorů Panasonic. Instalací funkce Smart Projector Control do zařízení iPhone nebo Android a připojením projektorů Panasonic prostřednictvím bezdrátové sítě LAN (Wi-Fi) můžete projektory ovládat a kontrolovat stav projektoru pomocí zařízení iPhone nebo Android.

chytrý projekt

Bezdrátový projektor

Bezdrátový projektor umožňuje přenos podporovaných mediálních dat ze zařízení do kompatibilního projektoru Panasonic.

Software

Software pro přenos loga pro Windows

Jedná se o softwarovou aplikaci, která vám umožní změnit výchozí logo spuštění Panasonic na libovolné logo, které chcete.

Nové logo lze snadno nahrát připojením počítače k projektoru prostřednictvím LAN* nebo sériového (RS-232C) připojení pomocí této aplikace.

Změna velikosti loga

Monitorovací a řídicí software

kryt img

Multi monitorovací a řídicí software pro Windows

Multi Monitoring & Control Software poskytuje podporu monitorování a řízení až pro 2 048 zařízení (včetně projektorů kompatibilních s PJLink™ a displejů jiných značek). Funkce zahrnují provádění řídicích příkazů a nastavení automatického plánu zobrazení.

Řídicí software pro víceokenní procesor pro Windows (model ET-MWP100G)

Jedná se o softwarovou aplikaci, která umožňuje ovládat procesor Multi Window prostřednictvím připojení LAN / sériového připojení.

Software včasného varování (volitelný)

Funkce včasného varování jsou zabudovány do softwaru Multi Monitoring & Control. Po vypršení 90denní bezplatné zkušební verze si zakupte licenci a pokračujte v monitorování sítě zařízení v reálném čase z prohlížeče tabletu nebo počítače prostřednictvím VPN. Získejte podrobné zprávy o stavu zařízení, doporučení ohledně výměny spotřebních a nespotřebních dílů a monitorujte displeje prostřednictvím kompatibilních síťových kamer. Kromě vyšší spolehlivosti máte svobodu ovládat a monitorovat odkudkoli s připojením k internetu.

Bezdrátový software

krýt

Správce bezdrátové sítě

Tato aplikace podporuje kabelové nebo bezdrátové připojení obrazů na obrazovce z počítače k bezdrátovému projektoru Panasonic.

cover_resized

Připojení a sdílení

Tento software podporuje bezdrátové připojení počítače a projektoru za účelem zrcadlení obrazů obrazovky počítače na obrazovce projektoru prostřednictvím místní sítě, jako je bezdrátová síť LAN, pomocí paměťového zařízení USB a bez výběru konkrétního projektoru.

PresenterLight

Presenter Light Software

Jedná se o aplikaci pro přenos statických obrázků podporující počítače se systémem Windows®. Pomocí tohoto softwaru můžete přenést displeje zobrazené na obrazovce počítače do projektoru prostřednictvím kabelové sítě LAN / bezdrátové sítě LAN.

Při použití bezdrátové sítě LAN je vyžadován volitelný bezdrátový modul odpovídající tomuto softwaru.

Software pro správu obsahu pro Windows

 

Software pro správu obsahu je aplikace pro vytváření plánovacích dat v počítači, která je nezbytná k provádění přehrávání značení s nainstalovaným "Správcem obsahu" v zařízení.

Interaktivní software

LightPen

Jedná se o softwarovou aplikaci, která umožňuje ovládat interaktivní funkce.

stáhnout pro Windows

Lightpen3

Software tabule pro Windows

Interaktivní možnosti se rozšiřují pomocí softwaru Whiteboard pro Windows. Tento software spolupracuje s interaktivními projektory Panasonic a dotykovými LCD displeji, které výrazně vylepšují vaše komunikační schopnosti.

coverlllust

Správce geometrie Pro

Pomocí tohoto softwaru můžete provádět geometrickou kompenzaci v reálném čase a další jemné úpravy a korekce, které nelze zvládnout na straně projektoru: Geometrická korekce, Prolnutí hran, rovnoměrnost, maskování.

Software Geometry Manager Pro je součástí volitelné sady pro upgrade ET-UK20.

Geometrie