Phone number:
Phone number:
Current language: Čeština
  • Presentation &
    Collaboration Solutions

  • Presentation &
    Collaboration Solutions

Řešení pro prezentace a spolupráci

Možnost jednoduše sdílet a prezentovat informace a spolupracovat nikdy nebyla důležitější, ať ve firemním prostředí nebo v oblasti vzdělávání.

Společenské a obchodní trendy mění způsob naší práce. Příchod generace Z mezi pracovníky vzbudil očekávání. Vyžadují stejnou intuitivní technologii, kterou si už v domácím životě užívají, protože jim to umožňuje podávat nejlepší výkony.

Prevalence zavádění zásad vašeho vlastního zařízení (BYOD) zvýšila rozmanitost mobilních zařízení používaných napříč organizacemi a vytvořila potřebu rychlého, otevřeného a nejlépe bezdrátového připojení k systémům.

Přechod od formálních prezentací ke společným pracovním prostorům a chatovým pracovním prostorům také ovlivnil technologii požadovanou v těchto oblastech. Bezdrátové systémy podporující multimédia na jeden dotyk se stávají normou. Stejně jako potřeba okamžitě spolupracovat a vzdáleně komunikovat s kolegy a zákazníky.

Společnost Panasonic má řadu komunikačních a prezentačních řešení navržených pro splupráci tak, aby vyhovovala potřebám tohoto moderního pracoviště. Naše bezdrátové prezentační systémy umožňují pracovníkům jednoduše přijít, připojit se a sdílet své obrazovky pouhým stisknutím tlačítka s nejnovější vizuální čistotou 4k a vysokou kvalitou zvuku. Eliminují technologické frustrace, odstraňují složité zapojení a umožňují rychlé sdílení nápadů a informací - zvyšují kreativitu a produktivitu.

Naše interaktivní displeje probouzejí vizuální obsah k životu a umožňují spolupráci v reálném čase v místnosti nebo na webu anotováním obsahu na obrazovce. Naše videokonferenční řešení jsou integrována a optimalizována tak, aby fungovala ihned po vybalení z krabice ve vašem moderním prostředí pracovního prostoru.

Objevte, která z našich nejnovějších řešení pro prezentaci a spolupráci je pro vaši organizaci vhodná a jak se může stát základem vašeho agilního podnikání.