Current language: Čeština
  • ADVANCED DISPLAYS

Pokročilé LED displeje pro firmy

Pokročilé LED displeje Panasonic navržené pro intenzivní profesionální použití

Společnost Panasonic Visual Solutions neúnavně zdokonaluje technologie, které vám umožní vytvářet dokonalé vizuální zážitky. Nyní, když svět posouvá 4K, vás udržujeme o krok napřed – kombinujeme jasné, ostré rozlišení 4K s mimořádně spolehlivými vlastnostmi a rozšiřitelností, které jste zvyklí očekávat od naší technologie LED displeje. Společnost Panasonic je průkopníkem v zavádění funkčního slotu Intel SDM, který je připraven na budoucnost, na svých pokročilých displejích SQ1, což poskytuje svobodu a efektivitu při upgradu, instalaci a správě.

Vysoká odolnost a rozšiřitelnost v rozlišení 4K

Naše monitory s LED displejem 4K se již používají v široké škále profesionálních prostředí, včetně veřejných informačních displejů, značení obchodů, pronájmů a inscenací, vysílacích studií a zasedacích místností. Díky vysoké odolnosti proti nárazu a provozní schopnosti 24/7 odolávají i těm nejnáročnějším podmínkám. Lze se tedy spolehnout, že budou fungovat všude tam, kde je poskytování informací kritické, jako jsou vlaková nádraží, letiště, nákupní centra a kontrolní a zasedací místnosti.

Řada je vybavena funkčním slotem nové generace, který je přizpůsobitelný specifikacím Intel® Smart Display Module (Intel® SDM) a umožňuje ovládání značení pomocí vestavěného počítače jiného výrobce. Displeje jsou také vybaveny přehrávačem médií 4K USB s funkcí úpravy seznamu skladeb. Funkce failover a failback okamžitě přepne systém na alternativní signály, pokud jsou hlavní video a audio signály přerušeny. Software pro vícenásobné monitorování a řízení podporuje stabilní provoz a snižuje potíže s údržbou a správou zařízení na intranetu. Řada je také vybavena funkcí více vstupních obrazovek bez nutnosti procesoru. Ideální funkce pro zasedací, konferenční a velíny a pro vysílací studia.

Všechny obrazovky v této řadě jsou vybaveny technologií DIGITAL LINK, která umožňuje přenos vysoce kvalitních video, audio a řídicích signálů na dlouhé vzdálenosti (až 150 m) pomocí jediného kabelu LAN.

Přečtěte si více o technologii 4K zde