Připadové studie

Zobrazovací řešení Panasonic se osvědčily zákazníkům po celé Evropě. Společnost Panasonic poskytuje možnost vytvářet velkolepá živá vystoupení a 3D video projekce. Naše ohromující interaktivní zobrazovací řešení poskytují tvůrcům svobodu a díky svým vlastnostem je neomezují, ať už tvoří v divadlech, muzejích, na výstavách nebo jiných akcích. Naše projektory s nízkými náklady na vlastnictví a profesionální displeje jsou pro ně nástroji v jejich tvorbě, ať už se jedná o jakoukoli oblast. 

Produktová kategorie: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Cinema & Theatre
Produktová kategorie: Broadcast & ProAV, Projectors
Awarded as Public Library of the Year, listed in TIME Magazine’s World’s Greatest Places, and winner of the AZ Award, Oodi library in Helsinki, Finland has received a number of nominations for its functional and inspiring ambience. 3 million visitors during its first year prove that there is plenty to see and do in Helsinki’s new living room: not just a library, Oodi is home to studios, editing rooms, coworking and learning spaces and a movie theatre.
Atlantis Aquarium, Panasonic and Power AV join forces to create an immersive experience that takes you to the bottom of the sea
The new museum from Omega illustrates the extraordinary success story of the world-famous watch brand.
Marking the 50th Anniversary of the Apollo Pavilion, County Durham, with a large-scale projection mapping brought to the heart of its residential community.

Pages