Current language: Čeština

Projektory a profesionální displeje - zobrazovací řešení od Panasonic Business

Vytvořte poutavé vizuální zážitky  

Již více než 35 let společnost Panasonic Visual Solutions neúnavně zdokonaluje technologie, které oživí vaše koncepty vizuálního zobrazení a umožní maximální vizuální zážitek.

Od divadel po univerzity, muzea až po nákupní střediska, od koncertů po firemní instalace, naše kompaktní projektory s nízkými náklady na údržb a spolehlivé profesionální displeje slouží uživatelům v celé Evropě. Ať už se jedná o venkovní akce nebo vnitřní prostory, dáváme organizátorům výstav, přehlídek a dalších akcí svobodu vyjádřit svou kreativitu a zapojit své publikum; aniž by byli omezováni technologií.

Vynikající kvalita obrazu a barev 

Poskytujeme jedny z nejinovativnějších produktů na světě v profesionálních projektorech, displejích, systémech a videokonferencích. Naši inženýři jsou odborníky na ladění obrazu, technologie zpracování obrazu a navrhování jedinečných řešení pro širokou škálu profesionálních aplikací. To vše poskytuje vynikající kvalitu obrazu a definici.

Vysoký dopad s nízkými náklady na vlastnictví

Naše projektory a profesionální zobrazovací systémy mohou výrazně posouvat hranice, přičemž se snadno používají, udržují a jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhodobý a nepřetržitý provoz. A protože jsou spolehlivé a robustní, nabízejí nižší celoživotní náklady; tím se stávají ideálními pro firmy a vzdělávací zařízení.

Plně se zaměřujeme na řešení nejčastěji se vyskytujících výzev pro uživatele projektorů, digitálních značek a displejů ve všech profesionálních prostředích. Naše technologie prochází přísnými zkouškami, včetně zkoušek odolnosti proti prachu, testů celoživotního provozu, zkoušek pádem, zkoušek zemětřesením a vystavení nejextrémnějším podmínkám prostředí. Můžete si tedy být jisti, že nevytvoří jen velký počáteční dopad, ale budou to dělat znovu a znovu.

Podívejte se na naše případové studie nebo si prohlédněte naše projektory profesionální displeje.