Panasonic představil 4K laserový projektor s jasem 10 000 lumenů a s vylepšenou technologií barev

Společnost Panasonic využila příležitosti a na veletrhu ISE 2019 oznámila uvedení zbrusu nového jednočipového DLP™ 4K laserového projektoru s jasem 10 000 lumenů a s vylepšenou technologií barev, která je zvláště vhodná pro imerzivní prostředí.

 

Projektor PT-RQ100 je vybaven technologií posuvu pixelů, která rozšiřuje pixely diagonálně, aby bylo dosaženo ultravysokého rozlišení obrazovky UHD (3 840 x 2 400).

Projektor je vybaven vlastními technologiemi pro vylepšení obrazu a bohatou barevnou harmonizací, která rozšiřuje reprodukci barev pro živé a imerzivní snímky s větší přesností než ostatní jednočipové DLPTM modely. Díky tomu je projektor RQ100 vhodný pro všechna odvětví, jako jsou třeba zábavní parky a muzea, které se opírají o digitální obsah pro imerzivní neboli pohlcující zážitky.

“S rozmachem imerzivních technologií začínají návštěvníci od svých zážitků v zábavních parcích a muzeích očekávat více,” řekl Hartmut Kulessa, marketingový manažer společnosti Panasonic. “Tito zákazníci ve stále větší míře využívají pro mapování projekcí na 3D plochách média s vysokým rozlišením. Víme, že při poskytování pokročilé technologie barev spolu s vysokým jasem může projektor PT-RQ100 splnit požadavky při přípravě zážitků s úchvatnou kvalitou obrazu.”

Byla také vylepšena inovativní chladicí soustava Panasonic, která podporuje hermeticky utěsněnou optiku a konstrukci bez filtru pro dosažení až 20 000 hodin provozu bez údržby.

Jelikož projektor RQ100 využívá stejné kompaktní tělo jako projektor PT-RZ970, stávající projektor WUXGA s 10 000 lumeny a technologií SOLID SHINE společnosti Panasonic, je RQ100 kompatibilní s jakýmkoli 4K optimalizovaným AV systémem a podporuje funkci SLOT NX, kterou sdílí s trojčipovými projektory DLPTM společnosti Panasonic. K dispozici jsou také různé přípojky na volitelných deskách rozhraní.

Geometrické přizpůsobení bez PC je možné také pomocí dálkového ovládání pro zjednodušení projekce na zakřivené plochy a trojrozměrné objekty.

Hartmut Kulessa dodal, “Cílem společnosti Panasonic je být lídrem v oboru 4K výstavní projekce, rozšiřovat obchodní příležitosti pro naše zákazníky a napomáhat splnění náročných požadavků tvůrců obsahu, aby mohli neomezeně rozvíjet své tvůrčí nápady.”

Další informace o projektoru PT-RQ100 získáte na stánku společnosti Panasonic 1-H20, hala 1, ISE2019, Amsterdam RAI, 5.–8. února nebo více informací o projekčních řešeních a řešeních profesionálních displejů Panasonic naleznete na https://business.panasonic.co.uk/visual-system/

]]>

Společnost Panasonic využila příležitosti a na veletrhu ISE 2019 oznámila uvedení zbrusu nového jednočipového DLP™ 4K laserového projektoru s jasem 10 000 lumenů a s vylepšenou technologií barev, která je zvláště vhodná pro imerzivní prostředí.

 

]]>

 


NULL