Panasonic partners with AV Stumpfl to ensure compatibility with new Pixera media server CZH

Společnosti Panasonic a AV Stumpfl® oznámily spolupráci v technické oblasti na veletrhu ISE 2019, kde bude předvedena plná kompatibilita mezi nově uvedeným mediálním serverem PIXERA a řadou projektorů Panasonic s vysokým jasem.

Inženýři společnosti Panasonic pracovali společně s vývojáři společnosti AV Stumpfl na tom, aby zajistili konektivitu projektorů Panasonic a nové generace serverů a zajistili tak vyšší výkon vzhledem ke kvalitě skládání obrazu a úpravě kontrastního poměru, čímž se zkrátila doba nastavení a konfigurace pro projekci naživo.

Server PIXERA je propojen s kalibračním systémem kamery Panasonic CUK10, aby bylo možné sdílet rozvržení a konfiguraci projekce i pro ta nejsložitější nastavení. Je plánováno programování API rozhraní, díky němuž dojde k vývoji plně automatizovaného samokalibračního systému.

Server PIXERA se používá u „trháku“ společnosti Panasonic, kterým je 3D promítání na obrovském nafukovacím povrchu s použitím nového objektivu typu rybí oko společnosti Panasonic, které vezme návštěvníky na vizuální cestu kolem světa.

“Vždy se snažíme usnadnit používání, abychom snížili technický tlak spojený s nastavováním projekce,” řekl Hartmut Kulessa, European Marketing Manager společnosti Panasonic. “Server PIXERA nepochybně zjednodušil nastavení našeho „trháku“ na veletrhu ISE 2019. Je pravděpodobné, že bude velmi důležitým produktem pro velkoformátovou projekci, takže je životně důležité, aby se s ním naše produkty bezproblémově propojily.”

Generální ředitel společnosti AV Stumpfl GmbH Tobias Stumpfl dodal: “Díky serveru PIXERA nebyl vstup do světa řešení pro profesionální přehrávání médií nikdy jednodušší. Tato celková intuitivnost při použití neznamená, že software není na vysoké úrovni. Velká flexibilita, s jakou mohou uživatelé provádět úpravy obsahu v reálném 3D prostoru, je jen jedním příkladem, který dokazuje, že server PIXERA je silný nástroj, který bude na veletrhu ISE inspirovat velké množství profesionálů z oboru audiovizuální techniky.

Navštivte společnost Panasonic na stánku 1-H20, hala 1, veletrh ISE2019, Amsterdam RAI, 5.–8. února nebo na webu https://business.panasonic.co.uk/visual-system pro více informací o vizuálních systémech Panasonic.

Společnosti Panasonic a AV Stumpfl® oznámily spolupráci v technické oblasti na veletrhu ISE 2019, kde bude předvedena plná kompatibilita mezi nově uvedeným mediálním serverem PIXERA a řadou projektorů Panasonic s vysokým jasem.