Společnost Panasonic přináší nejmenší řadu přenosných laserových projektorů Lumens 6000

Společnost Panasonic představuje řadu přenosných LCD laserových projektorů s nejmenšími a nejlehčími rozměry třídy lumens’.

Přenosné série VMZ60 a VMZ50 s pěti novými modely WUXGA (PT-VMZ60, PT-VMZ50, PT-VMZ40) a WXGA (PT-VMW60, PT-VMW50) váží jen 7,2 kg. Díky lehkému, kompaktnímu designu jsou tyto projektory vhodné pro přenos mezi prostory spolupráce v korporátních a vzdělávacích prostředích.

Jsou určeny pro ty, kteří chtějí přejít od lampových na laserové projektory s jednoduchými nastaveními s nízkými náklady. Tato řada nabízí jas 4500 až 6000 lumenů a umožňuje projekci jasných a ostrých obrazů s vysokou přesností barev.

Tyto série budou dostupné od března 2019 (VMZ50) a června 2019 (VMZ60) a přinášejí 20 000 hodin bezúdržbového provozu díky nové technologii chlazení, kterou jsme zdokonalili od naší řady s vyšším jasem.

Projektory mají objektiv se zoomem 1,6x pro krátké vzdálenosti a širokou možnost korekce zkreslení V/H. Díky zvýšené flexibilitě jsou ideální pro použití v malých zasedacích místnostech, třídách a omezených prostorech.

4 modely jsou kompatibilní s funkcí DIGITAL LINK™ pro simultánní přenos videa, zvuku a signálu ovládání přes jediný kabel LAN na vzdálenost do 150 m. Další funkce zahrnují například zobrazení paměti USB a možnost použití vlastního zařízení s bezdrátovým modulem projektoru’. Tato funkce umožňuje návštěvníkům připojit se k projektoru prostřednictvím aplikace a sdílet údaje a dokumenty bez ohledu na polohu v místnosti a bez komplikací s kabely.

Všechny projektory také podporují vstup signálu 4K a 30p, díky čemuž je tato řada orientovaná na budoucnost představuje řešení pro projekci nejnovější kvality obrazu a  obsahu.

“Naši zákazníci si žádají LCD laserová řešení pro koncové uživatele, jejichž rozpočet ’nesahá k naší vyšší řadě 1-čipových projektorů DLP™,“ řekl Hartmut Kulessa, marketingový manažer společnosti Panasonic pro Evropu. “Vyvinuli jsme’ produkt, který je velikostí, hmotností a spolehlivostí lídrem svého odvětví – takže tyto projektory budou určitě velmi dobře přijaty.”

Další informace o řešeních vizuálních systémů Panasonic najdete na stránkách https://business.panasonic.co.uk/visual-system/

<KONEC>