Společnost Panasonic doplňuje sortiment digitálních světelných tabulí 4K

Společnost Panasonic posiluje portfolio 4K displejů rozšířením prémiové řady SQ1 a ozbrusu novou základní řadu CQ1 se záměrem doplnit sortiment digitálních světelných tabulí 4K, které nyní pokrývají potřeby celého trhu.

Řada SQ1 má být rozšířena o čtyři menší panely v rozmezí od 43 do 65 palců (TH-655SQ1/TH-55SQ1/TH49SQ1/TH43SQ1), které ale mají vysoce kvalitní funkce, stejně jako stávající panely v řadě s 98 a 86 palci. S tenkým a stylovým designem je řada vhodná pro digitální světelné tabule v maloobchodních prodejnách, konferenčních místnostech, vysílacích studiích a velínech.

Řada umožňuje nepřetržitý provoz a disponuje jasem 500 cd/m2, technologií In-Plane Switching (IPS) a antireflexní úpravou, díky které je zajištěna vysoká úroveň viditelnosti z jakéhokoliv pozorovacího úhlu. Řada je kompatibilní s technologií vysokého dynamického rozsahu HDR a je vybavena 12osou správou barev, aby byla zajištěna dokonalá reprodukce barev.    

Tato řada umožňuje jednoduché nastavení pomocí vlastního řešení 4K DIGITAL LINK společnosti Panasonic’, založeného na standardu HDBaseTTM, který propojuje video, audio a řídící signály s externími zařízeními pomocí jediného LAN kabelu. Vestavěný multimediální 4K přehrávač USB znamená, že není potřeba externí přehrávač médií, přičemž mohou být displeje řetězově integrovány do podoby videostěny.’

“Jsme mezi prvními, kteří představili nový SDM slot Intel® (Smart Display Module) k řadě SQ1,” řekl Hartmut Kulessa, Marketing Manager společnosti Panasonic. “Desky SDM mohou obsahovat procesor Intel® nebo rozhraní, jako jsou SDI, NDI nebo VoIP. To znamená, že je možné přizpůsobit displej a jeho konektivitu aplikaci. Spojením širokého barevného gamutu standardu ITU-R BT.2020, HDR a aktivní správy barev jsou tyto displeje z hlediska viditelnosti a konektivity bezkonkurenční.”

Mimoto společnost Panasonic oznámila uvedení řady obchodní klasifikace CQ1, která představuje šest nových modelů s jasem 400cd/m2, 4K rozlišením (3 840 x 2 160) a schopností podporovat signály 4K/60p. Stejně jako u řady SQ1, dva větší displeje s 86 a 75 palci využívají technologii In Plane Switching (TH-86CQ1/TH-75CQ1), zatímco menší displeje, dostupné v 43, 50, 55 a 65palcových panelech, jsou vybaveny technologií vertikálního vyrovnání (TH-65CQ1/TH-55CQ1/TH-50CQ1/TH-43CQ1).

Řada CQ1 je navržena pro nepřetržitý provoz po dobu 16 hodin a je plně vybavena základními terminály, které podporují technologii HDMI CEC. Tato řada je ideální pro použití v zasedacích místnostech a učebnách.

Hartmut Kulessa dodal: “Řada CQ1 vyhovuje potřebám většiny organizací, které hledají 4K displeje pro sdílení informací a pro komunikaci v učebnách a zasedacích místnostech, avšak bez potřeby ultra vysokého jasu a 24hodinového provozu.”

Řady CQ1 a SQ1 se připojují k již existující profesionální základní řadě Panasonic, čímž rozšíří celé portfolio 4K displejů na 18 modelů.

Navštivte společnost Panasonic na stánku 1-H20, hala 1, ISE2019, Amsterdam RAI, 5.–8. února nebo na webu https://business.panasonic.co.uk/visual-system pro více informací o řadě displejů a ostatních vizuálních systémech Panasonic.

Společnost Panasonic posiluje portfolio 4K displejů rozšířením prémiové řady SQ1 a o zbrusu novou základní řadu CQ1 se záměrem doplnit sortiment digitálních světelných tabulí 4K, které nyní pokrývají potřeby celého trhu.