Current language: Čeština

NOVÉ 360° ŘEŠENÍ PRO VIDEOKONFERENCE PRO SNADNÉ HYBRIDNÍ MEETINGY

Nové Panasonic PressIT360 řešení pro videokonference umožňuje spolupráci odkudkoliv

 

S cílem podpořit nové způsoby spolupráce z kanceláře i z domova představuje společnost Panasonic nové revoluční 360° řešení pro videokonference a hybridní schůzky. Panasonic PressIT360 s intuitivním ovládáním se připojuje k počítači pomocí jediného kabelu USB typu C a poskytuje vysoce kvalitní obraz ve vysokém rozlišení s čistým zvukem. Toto řešení je přírůstkem do rodiny Panasonic PressIT a dále rozšiřuje bezdrátový prezentační systém Panasonic PressIT Wireless Presentation System, který je již nyní oblíbeným pomocníkem pro online jednání.

Každý si jistě vyzkoušel, jak obtížné a náročné může být účastnit se jednání na dálku. Kamera PressIT360 tyto problémy překonává a odstraňuje bariéry mezi online a fyzickými schůzkami, aniž by došlo ke snížení kvality zvuku nebo obrazu, a to díky jedinečným zkušenostem společnosti Panasonic v oblasti technologií kamer, mikrofonů a reproduktorů ProAV.

PressIT360 nabízí všechny nezbytné prvky pro snadnou hybridní videokonferenci: čtyři integrované kamery s rozlišením 2560×1440, které poskytují 360° horizontální pohled na místnost, kvalitní zvuk a sedm mikrofonů s jedinečnou technologií rozpoznávání, díky které je řečník vždy dobře vidět a slyšet. Systém PressIT360 zvýrazňuje obraz mluvících osob pro celou skupinu účastníků schůzky tím, že do videokonference umístí zarámovaný detailní záběr dané osoby. To znamená, že i vzdálení účastníci mohou zřetelně vidět výrazy a gesta mluvících osob, což poskytuje mnohem přirozenější a efektivnější zážitek ze schůzky.

Při umístění na stole nebo v zasedací místnosti dokáže zařízení detekovat reproduktory až do vzdálenosti 5 m a je vybaveno funkcemi pro potlačení echa, šumu a vyrovnání hlasitosti, která automaticky upravuje kvalitu zvuku pro reproduktory na vzdáleném místě i reproduktory v místnosti.

Pro snadné nastavení a používání jsou obraz, zvuk a napájení sdíleny s počítačem prostřednictvím jediného kabelu USB typu C. Hlasitost a až 5 režimů videa lze ovládat pomocí tlačítek na podstavci jednotky. Používání přístroje je intuitivní a jeho provozní stav je snadno viditelný z barevného LED displeje na přístroji.

Díky úzkému provedení (šířka bez podstavce 63,4 mm/2,5“ a výška 285 mm/11,3“) se jednotka snadno přenáší po kanceláři v jedné ruce. Případně ji lze jednoduše připevnit na stativ nebo trvale nainstalovat na stůl a bezpečně upevnit pomocí slotů zámku Kensington.

Vzhledem k tomu, že kolegové stále častěji pracují mimo kanceláře, je více než kdy jindy důležité, aby bylo možné snadno lidi propojit a vyvolat dojem reálné schůzky. Toto hybridní konferenční řešení společnosti Panasonic poskytuje svobodu tvořit a efektivně spolupracovat – ať už se nacházíte kdekoli,“ vysvětlila Vanessa Lovric, evropská produktová manažerka divize Panasonic Visual Solutions.

Řešení PressIT360 bude k dispozici od července 2022. Další informace naleznete na webu: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/PressIT360-camera-speakerphone-360-degrees