• News and events

Novinky

31/03/2021
S použitím softwarové licence Panasonic Real-Time Tracking Software Development Kit pro sledování objektů v reálném čase pro projektor Panasonic PT-RQ35K lze dosáhnout úžasných vizuálních efektů.
10/03/2021
Nové vylepšení umožňuje projektoru Panasonic PT-RQ35K poskytovat ještě kvalitnější akční obraz bez zpoždění.
2/03/2021

Praha, 2. března 2021 – Dva nové objektivy společnosti Panasonic pro projekci na ultra krátkou projekční vzdálenost (UST) přináší divákům mimořádně poutavý obrazový prožitek. Oba nové objektivy jsou určené pro laserové LCD projektory. Díky těmto objektivům se při promítání využije každý centimetr zobrazovací plochy. Promítaný obraz může sahat od podlahy ke stropu bez přítomnosti rušivých stínů i v těch nejmenších prostorech v muzeích, na výstavách a na dalších akcích.

16/02/2021

Praha, 16. února 2021 – Díky projektorům společnosti Panasonic mělo více než sto tisíc diváků ve Stockholmu možnost shlédnout velkolepou projekci na věhlasnou stockholmskou radnici. Videomapping proběhl rámci festivalu Nobel Week Lights a jeho ústředním motivem bylo lidské chápání vesmíru. Zmíněná instalace je jedním z největších videomappingových projektů v historii města. Festival se konal u příležitosti oslav udílení Nobelových cen ve Stockholmu v roce 2020. Po celém městě byly umístěny další světelné instalace inspirované vynálezy laureátů Nobelovy ceny.

Pages