• News and events

Novinky

10/06/2020

Řada projektorů DLP PT-LRZ35 s revolučním světelným zdrojem RGB LED přináší zářivý barevný obraz

 

Praha, 24. června 2020 – Společnost Panasonic oznámila, že její jednočipové projektory řady DLP® PT-LRZ35 budou k dispozici od července tohoto roku. Tyto projektory, které používají revoluční samostatné R/G/B LED světelné zdroje, nabízí zářivý barevný obraz. Projektory najdou využití v přednáškových sálech, malých učebnách nebo při obchodních prezentacích.

3/06/2020
Panasonic Business Products Warranty Extended by 3 Months

With many areas being in lock-down at the moment, we understand the equipment that you normally use to engage, communicate, educate or entertain your audiences and customers are standing still. We are at your side, preparing for the re-start. Therefore, with immediate effect we extend the warranty period of your Panasonic projector, display, Broadcast & ProAV camera equipment, communication and document scanner solution. This is the least we can do to soften the impact of the shut-down.

18/05/2020

 

Pro kancelář i učebnu: Přenosné LCD projektory řady PT-LB426 a PT-TW381R s krátkou projekční vzdáleností nabízejí lepší kontrast, konektivitu a flexibilitu.

4/05/2020

Řada VF2 s tenkým 0,44mm rámečkem se skvěle hodí do prodejen, na veřejná prostranství i do dohledových místností.

Praha, 11. května 2020 – Společnost Panasonic dnes oznámila, že v květnu zahájí v Evropě prodej svých vlajkových LCD displejů pro videostěny řady VF2. Displeje VF2H a VF2 zprostředkovávají takřka plynulý obraz díky bezkonkurenčně nejužším rámečkům. Výborně tak poslouží v prodejnách, na veřejných prostranstvích a v dohledových a zasedacích místnostech.

Pages