• News and events

Novinky

11/11/2020

Praha, 12. listopadu 2020 – Evropské podniky čelí bezprecedentním změnám v nákupním chování a v oblasti digitalizace. Podle společnosti Panasonic nastal ten pravý čas představit evropským firmám inovační řešení s názvem Gemba Process Innovation. To vychází ze zkušeností společnosti Panasonic v Japonsku a kombinuje důkladné porozumění organizaci s nejnovějšími technologiemi. Napomáhá tak přetvořit způsob fungování podniku.

26/10/2020
Řada projektorů Panasonic PT-RQ35K – nejmenší a nejlehčí 3čipové DLP projektory s výkonem 30 000 lumenů na světě – vynikají bohatšími a poutavějšími barvami a designem pro jednodušší a rychlejší instalaci.
6/10/2020
Řada SQE1 zahrnuje špičkové profesionální displeje určené pro nepřetržitý provoz ve firemních a veřejných prostorách, kde mohou sloužit jako zdroj informací. Řada CQE1 je ideální pro nákladově efektivní použití v učebnách a jako informační tabule v oblasti maloobchodu a hotelnictví.
16/09/2020
Evropské společnosti zabývající se pronájmem pódiového vybavení vyzdvihují kreativní, komerční a provozní výhody při používání projektoru Panasonic RQ50K.

Praha, 16. září 2020 – Podle nejnovější studie společnosti Panasonic nahrazuje nejnovější generace 3čipových DLP laserových projektorů LED stěny jako kulisa živých vystoupení na jevištích. Děje se tak díky jejich  kreativním, obchodním a provozním výhodám.

Pages