Společnost Panasonic odhaluje řadu displejů E-LED

Společnost Panasonic na veletrhu ISE 2017 poprvé představila řadu SF2. Jde o novou řadu displejů E-LED pro oblast digital signage.

Full HD displeje jsou k dispozici ve čtyřech velikostech a vyznačují se technologií širokoúhlého IPS panelu a jasem 450 cd/m2. To z nich činí ideální kandidáty pro aplikace digital signage. Podsvícení řady E-LED je navíc vysoce úsporné, takže non-stop provoz těchto displejů je velmi hospodárný.

Uvedení řady na trh se plánuje na červenec 2017 a k dispozici bude provoz v režimu jedné nebo více obrazovek, nebo také možnost orientace na výšku či na šířku. Displeje dále disponují vestavěným multimediálním USB přehrávačem s možností aktualizace obsahu přes LAN. Mnozí ocení také funkci pro synchronizované zapnutí/vypnutí umožňující praktické řízení velkoformátové instalace většího počtu displejů v jednom místě.

„Displeje se vyznačují odolným zpracováním pro nepřetržitý bezporuchový provoz,“ řekl Enrique Robledo, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic. „Technologie E-LED podsvícení těchto displejů navíc zprostředkovává působivou úroveň barev a jasu, a přesto je velmi energeticky úsporná. Zkrátka ideální pro non-stop provoz na exponovaných místech.“

Navštivte nás na veletrhu ISE2017 ve dnech 7. – 10. února na stánku H20 v hale 1 v Amsterdam RAI, nebo alespoň zavítejte na naši mikrostránku: business.panasonic.eu/ISE2017. Další informace o divizi Panasonic Visual System Solutions naleznete na: https://business.panasonic.cz/visual-system