Panasonic představuje novou řadu přenosných projektorů

Společnost Panasonic dnes (7. února 2017) na ISE2017 v Amsterdamu ohlásila uvedení nové řady intuitivních a odlehčených přenosných projektorů s vysokým jasem určených pro firmy a segment vzdělávání.

Řada 3LCD PT-VZ580 obsahuje tři bezdrátové a tři síťové modely s jasem 5 000 lm s rozlišením WUXGA (PT-VZ585N/PT-VZ580), 5 300 lm s rozlišením WXGA (PT-VW545N/PT-VW540) a 5 500 lm s rozlišením XGA (PT-VX615N/PT-VX610). To vše navíc při kontrastním poměru 10 000:1, který je zárukou čistého, živoucího obrazu.

Bezdrátové modely disponují technologií Miracast, která umožňuje snadnou projekci dokumentů a videí v rozlišení Full HD včetně zvuku prostřednictvím zařízení iOS a Android™, ale i počítačů Windows® a Mac®.

Miracast slouží ke snadnému sdílení až mezi deseti uživateli zároveň pomocí funkce moderátora. Dvoupásmový frekvenční přenos (5 GHz / 2,4 GHz) pak umožňuje rychlé navázání prvního spojení a zajišťuje zrcadlení multimédií z kompatibilních zařízení v rozlišení Full HD v režimu celé obrazovky. Připojení se také urychlí pro zařízení s aplikacemi Panasonic Wireless Projector nebo Panasonic Wireless Manager.

V zájmu snížení provozních nákladů se minimální doba pro výměnu lampy a filtru v režimu ECO2 prodloužila na 7 000 h. Tento režim navíc minimalizuje okolní ruch díky snížení provozního hluku na pouhých 29 dB. Bezdrátové modely dále podporují funkci DIGITAL LINK, která umožňuje přenos videa a řízení signálů pomocí jednoho kabelu na vzdálenost až 150 m.

„Tento odlehčený projektor váží pouhých 5 kg, takže se výborně hodí do škol a do kanceláří,“ prohlásil Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic. „Síťové modely se pyšní celou řadou užitečných funkcí, ať už jde o zabezpečení EAP, které zabraňuje přístupu neoprávněných uživatelů, nebo například o přístup z mobilních zařízení prostřednictvím QR kódů.“

Zavítejte 7.-10. února k nám na stánek H20 v hale 1 v rámci veletrhu ISE2017, který se koná v Amsterdam RAI, nebo na stránky této akce: business.panasonic.eu/ISE2017. Další informace o divizi Panasonic Visual System naleznete na: business.panasonic.cz/visual-system