Panasonic představuje lasery pro živá vystoupení na ISE 2017

Panasonic představí na veletrhu ISE 2017 nový projektor se světelným výkonem 20 000 lumenů, který nahradí nejprodávanější projektor s vysokým jasem v Evropě, model PT-DZ21K.

V Amsterdamu zažije svůj debut projektor, který se stane novým etalonem v oblasti pronájmu AV techniky.

Společnost Panasonic navíc představí svá  řešení pro živá vystoupení v podobě show kombinující laserovou projekční technologii, 3D mapping a umělce, kteří budou vystupovat společně s pohyblivou projekcí. To vše díky nově představenému laserovému projektoru PT-RZ31K se světelným výkonem 31 000 lumenů vyvinutému právě pro živá vystoupení.

Hartmut Kulessa, evropský manažer marketingu projektorů společnosti Panasonic, k tomu říká: „Naše každoroční ukázka již začíná být na ISE tradicí. Letos vytvoříme představení za využití nejnovějších audiovizuálních technologií, které návštěvníky zaujme a nepustí.

Díky dlouhodobému vývoji a stálým inovacím laserových technologií můžeme nabídnout celou řadu projekčních produktů, které jsou na živá vystoupení jako stvořené.“   

Na ISE 2017 také představíme také technologii LinkRay, která byla na stejném veletrhu představena již v lonském roce jako koncept. Jedná se o marketingové řešení 1-2-1, které jako zdroj informací využívá individuální kódy ve světelných LED zdrojích. Technologie LinkRay bude zabudována do nové řady displejů. Návštěvníci stánku budou mít také možnost stáhnout si informace o produktu ze světelných obrazovek rozmístěných po okolí přímo do svých smartphonů.

Stánek Panasonic (hala 1, H20) bude rozdělen na sektory věnované audiovizuálním řešením pro vzdělávání, korporace, profesionální  displeje  a sektor s živým vystoupením.

 Pro aktuální informace o společnosti Panasonic na ISE 2017, navštivte adresu: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/join-us-at-ise-2017