Current language: Čeština

Zpřístupnění vícezdrojového učení všude

Zpřístupnění vícezdrojového učení všude.

Mají-li univerzity a vysoké školy plněji zapojit studenty, musejí více než kdy jindy poskytovat poutavější vzdělávací prostředí. Vzhledem k tomu, že distanční vzdělávání je nyní každodenní realitou a přístupnost je základním požadavkem, hrají technologie pomáhající vzdělávacím zařízením s efektivností a konkurenceschopností klíčovou úlohu.

V srdci toho všeho je efektivní digitální učení, integrace audiovizuálního obsahu. Pokud však nemáte vlastní tým pro produkci videa, a jsou-li rozpočty stále napjatější, jak vytvoříte vícezdrojový vzdělávací obsah, který je interaktivní, profesionální, přístupný a snadno dosažitelný?

Dobrým místem, kde začít, je digitalizační řešení společnosti Panasonic pro vzdělávání.

Ve spolupráci s našimi softwarovými partnery nabízíme technologickou platformu „sklo na sklo“, která může podporovat poskytování výuky na bázi videa v klíčových vzdělávacích oblastech, včetně:

Přednáškové sály a auditoria


 • PTZ kamer, které lze ovládat na dálku automatizovanými systémy – to zahrnuje základní modely s možností rozlišení 4K a Full HD a prémiové kamerové systémy PTZ s vestavěnou podporou rozhraní NDI (Network Device Interface), které uživateli poskytují větší kontrolu, snadné použití a instalaci a nákladovou efektivitu, protože není nutný operátor pro každou kameru;

 • Softwaru pro automatické sledování na bázi serveru nebo PC – který lze plně integrovat do ovládacích prvků médií – sleduje prezentujícího při lekcích, poskytuje rozsáhlou flexibilitu a usnadňuje každou prezentaci divákům, díky čemuž je spíše komfortní než únavná;

 • Bezúdržbových 4k projektorů, které nabízejí jas v rozmezí od 5 000 do 50 000 lumenů a poskytují výjimečnou vizualizaci obrázků, dat a videa bez ohledu na velikost místnosti nebo obrazovky.

učitel přírodních věd

Prostory pro společné učení


 • Interaktivní vícedotykové displeje o velikosti 55" – 86" zlepšují spolupráci a aktivní učení prostřednictvím InGlass a infračervené dotykové technologie

 • Aplikace BYOD jsou stále důležitější. S bezdrátovými prezentačními systémy od doručování obsahu "plug and play" až po plně integrovanou verzi SDM bez hardwarového klíče, která nevyžaduje žádnou složitou kabeláž ani nastavení – jednoduše začněte prezentovat

Řídicí centrum pro záznam přednášky


 • Díky softwaru pro automatické sledování je zachycení přednášky v řídicím centru mnohem jednodušší, bez nutnosti operátora a s možností ovládání až 4 kamer najednou

 • Software řídicího centra PTZ, který je ke stažení zdarma, poskytuje uživateli mnohem větší kontrolu z centrálního bodu, a to posouváním, náklonem a zoomem řízeným prostřednictvím intuitivního rozhraní, spolu se snadným nastavením kvality obrazu, simultánním ovládáním více obrazovek, nahráváním SD fotoaparátu a automatickým zjišťováním kamery

„Studenti se mohou více soustředit na to, co lektor říká, a poté to mohou použít jako nástroj pro učení.“

Don Moffatt, manažer rozvoje mediálních technologií, Edge Hill University

muž učí

S hardwarem od Panasonicu spolupracuje výkonný software pro správu video obsahu, který kombinuje všechny komponenty a umožňuje zabezpečit, spravovat a sdílet znalosti s kolegy a zákazníky prostřednictvím zabezpečené a rychlé video databáze, kterou lze plně prohledávat.


 • Spravujte svůj obsah
  Spravujte své přednášky, třídnická videa a multimediální datové zdroje na platformě, která je bezpečná a lze v ní snadno vyhledávat.

 • Vytvořte virtuální učebnu
  Spravujte své přednášky, třídnická videa a multimediální datové zdroje na platformě, která je bezpečná a lze v ní snadno vyhledávat.

 • Udělejte z přístupnosti jádro učení
  Pro studenty se zdravotním postižením nebo s dlouhodobými nemocemi, kteří nemohou navštěvovat lekce osobně, případně pro zahraniční studenty, kteří potřebují sledovat řeč svým vlastním tempem, činí naše technologie učení přístupnější než kdykoli dříve.

 • Udělejte učení více aktivní
  Video a bohatý multimediální obsah znamenají, že přednášky a lekce jsou interaktivnější, poutavější a lépe zapamatovatelné. A díky inteligentnímu indexování mohou studenti snadno vyhledat obsah, který potřebují.

 • Integrujte praktické relace
  Pomocí technologie videokamery můžete zaznamenávat ukázky, experimenty, praktické ukázky modelových situací a další.

Technologie Panasonic v akci

Podívejte se na naše případové studie digitalizace a zjistěte, jak organizacím pomáhá zachytit a sdílet jejich obsah mezi mnoha různými okruhy uživatelů.

univerzita ve středním lancashiru

Univerzita ve středním Lancashiru


zařízení vss

Promluvte si s námi o digitalizaci ve vzdělávání a podnikání

Pro více informací o technologii nebo prodiskutování toho, co přesně hledáte, si ještě dnes promluvte s naším specializovaným týmem.