ISE 2020ZÍSKEJTE VOLNOU VSTUPENKU ZDE >

 


Společnost Panasonic je lídrem v oblasti zobrazovacích technologií a poskytovatelem kompletních AV řešení. Přijďte a připojte se k nám v hale 1, stánku 1-H20 na veletrhu ISE 2020 - největší výstavě AV a systémové integrace na světě. Prozkoumejte nejnovější a nejširší škálu technologií Panasonic AV, které vám dávají svobodu pobavit, inovovat, zapojit, vzdělávat a spolupracovat.

Nejrychleji rostoucím odvětvím v AV průmyslu jsou eSports. Toto je vaše šance navštívit naši živou arénu eSports a zúčastnit se neuvěřitelné události eSports, kde můžete soutěžit s protivníky v reálném čase. Tato přehlídka kombinuje nejnovější řešení pro živou zábavu a průmyslové inovace, jako je živé přepínání založené na IP, 8K ROI kamera, 4K Switcher, s výkonnými 4K laserovými projektory a monitory. Prohlédněte si nejlehčí a nejkompaktnější 4K laserový projektor s rozlišením 50 000 lumenů na světě a připravovaný nový super kompaktní projektor s 30 000 lumeny.
 
S těmito technologiemi posunul Panasonic zábavu na další úroveň a vy můžete získat exkluzivní praktický zážitek z této dechberoucí podívané. Nenechte si to ujít!

Navštivte naše digitální muzeum a staňte se součástí výstavy! Pro mnoho návštěvníků to byl jeden z nejpamátnějších zážitků z veletrhu ISE 2019. Pokud jste jej zmeškali, máte šanci zažít nejaktivnější exponát digitálního muzea v reálném čase. Kombinací laserových projektorů společnosti Panasonic s prvním objektivem Ultra Short Throw s nulovým offsetem na světě s funkcí zoom a shift a špičkovými 4K displeji jsme vyvinuli ohromující interaktivní instalaci využívající projekci na stěnu a podlahu, abychom vytvořili skutečně pohlcující a nezapomenutelný zážitek.

 

 
Vstupte do našeho zcela nového technologického světa a objevte, jak společnost Panasonic nabízí nejlepší sjednocené AV technologické řešení bez ohledu na aplikaci, prostředí a rozpočet. Prozkoumejte naši ucelenou řadu projektorů, objektivů a profesionálních displejů: od základní úrovně až po špičkovou technologii budoucnosti s působivou konektivitou, flexibilitou a úžasnou kvalitou obrazu. Zjistěte, jak nejinovativnější technologie z naší rozsáhlé řady AV mohou snížit celkové náklady na vlastnictví a podpořit inovace tak, aby vyhovovaly vašemu prostředí a rozpočtovým požadavkům.

Studenti dosahují lepších výsledků a užívají si bohatších zážitků z učení v aktivním vzdělávacím prostředí, které je interaktivní a umožňuje efektivní spolupráci. Objevte, jak vizuální a ProAV technologie společnosti Panasonic mohou zlepšit vzdělávání a usnadnit pedagogům vytvářet aktivní prostředí zaměřené na studenty (škálovatelné učebny). Studenti pracují v malých skupinách pomocí interaktivních displejů a poté sdílejí výsledky svých zjištění na větších projekčních plátnech.

 

Přijďte a zažijte budoucnost zasedacích místností. Posaďte se do jedné z našich interaktivních konferenčních místností a získejte praktické zkušenosti s naší širokou škálou řešení pro spolupráci - od bezdrátového prezentačního systému a exkluzivních řešení zobrazení vše v jednom až po nákladově efektivní způsoby vytváření, záznamu a sdílení obsahu.


ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE VOLNOU VSTUPENKU >

 

 

 

Pokud chcete mít přehled o tom, co nabízíme, včetně případových studií, článků na blogu a informací o našich nejnovějších technologiích, klikněte na odkaz níže.

 

Přihlašte se k odběru informací >