Zavítejte k nám na ISE 2018

Přidejte se k nám v pavilonu 1, na stánku 1-H20 a zjistěte, jak vám mohou řešení Panasonic zajistit volnost v zábavě, zapojení, spolupráci a vzdělávání. Společnost Panasonic má na letošním ISE nepřeberné množství řešení: od živých vystoupení a interaktivní digitální autogramiády až po nástroje pro zjednodušení spolupráce.

KLIKNUTÍM SEM SI ZAREGISTRUJTE SVŮJ VOLNÝ VSTUP

 -Live Entertainment

Ukážeme vám budoucnost živých vystoupení, při kterých je možné díky „trháku“ mezi displeji převést živé vystupující na synchronizované animované projekce. Tato fantastická show využívá profesionální 4K kamery Panasonic, automatické a robotické systémy, laserové projektory s vysokým jasem, efekty 3D mapování a nejpokročilejší projekční technologie. Můžete ji sledovat každou celou hodinu.

 
 Live Entertainment

 

Naše stanoviště veřejných výstav se letos zaměří na muzea a obchodní aplikace a ukáže strhující zážitky pro kupující a návštěvníky. Za použití kupolové laserové projekce, interaktivních displejů a technologie LinkRay vám ukážeme, jak můžete předat moře informací přímo do chytrých zařízení vašich návštěvníků.

S pokračující revolucí v obchodu vám také ukážeme, jak si udržet náskok díky jednoduchému streamování obsahu prostřednictvím naší OpenPort PLATFORM™ a  pokročilým analytickým nástrojům, které zaznamenávají zájmy vašich zákazníků.

 
 -Live Entertainment
 

 

Na ISE se také dozvíte o nejlepších a nejchytřejších řešeních v učení. Zjistíte, jak naše automatizované nahrávání přednášek přes IP vysvobozuje studenty z mantinelů učeben – s pomocí neuvěřitelně detailního záznamu ve 4K z více zdrojů na jedno plátno a následným sdílením online po celém světě.

 
 Live Entertainment-

 

Předvedeme také další rozvoj v zabezpečeném streamování videa s inovacemi, které vládám i podnikům umožňují uvolnit mlčenlivostí svázané ruce. A vy si můžete vyzkoušet naše interaktivní zasedací místnosti a aplikaci pro správu sdílených místností. Budoucnost prostorů pro schůzky je na ISE.

 

KLIKNUTÍM SEM SI ZAREGISTRUJTE SVŮJ VOLNÝ VSTUP

Vynikající mapování projekcí

Uvidíme se 8. února v 18:00 v prostorách EYE Filmmuseum

Společnost Panasonic dá pěti umělcům příležitost vytvořit neuvěřitelné projekce, které budou následně mapovány na budovu EYE Filmmuseum v Amsterdamu. V rámci soutěže WORLD MASTERS OF PROJECTION MAPPING produkované ve spolupráci s Amsterdam Light Festival, ISE a Rai Amsterdam poskytne Panasonic laserové projektory RZ31 a RZ21 s vysokým jasem. Ty pak budou použity k vytvoření ohromujících projekcí na zdobné fasádě budovy muzea a na dvou vodních stěnách v nedalekém přístavu. Přečtěte si více zde