Phone number:
 • Putting video at the heart of engagement

  How Panasonic is helping to transform the world of education and work with digital content sharing

Video systém správy majetku

Digitální řešení pro hybridní svět práce a učení

V dnešním světě práce a učení kdekoli a kdykoli hraje dostupnost znalostí zásadní roli. A jak přecházíme od analogové práce na bázi papírového obsahu k éře interaktivních audio/vizuálních informací, digitalizace znalostí je prvořadým klíčem k úspěchu.

Aby společnost Panasonic a její softwaroví partneři pro správu videa pomohli vzdělávacím a podnikovým organizacím těmto výzvám čelit, představují transformační technologii, která poskytuje obsah tam, kde je to potřeba, kdy je to potřeba a jak je potřeba.

žárovka


„85 % z nás se učí vizuálně
Více tíhneme k prezentacím, které obsahují obrázky,
video, grafy, tabulky a fotografie“

 

„90 % informací, které se dostanou do mozku, je vizuálních
Vizuální informace jsou zpracovány 60 000 krát rychleji než text“
projektor

Jak to funguje

Společnost Panasonic poskytuje technologii sklo-na-sklo, z kamery do projektoru, což znamená, že zachycení a sdílení obsahu je snazší než kdykoli předtím. Má flexibilitu pro integraci platformy založené na IP se záznamem videa, 4K projekcí, PTZ kamerami s možností 4K/UHD, volitelným automatickým zaměřováním prezentujícího, interaktivní technologií tabule a správou videa.


 • Nahrávání
  Po zachycení pomocí našich PTZ kamer a vzdálených systémů, včetně softwaru pro automatické a zvukové sledování, může být obsah vaší relace přístupný k nahrávání z libovolného notebooku nebo mobilního zařízení.

 • Sdílení
  Videa a prezentace jsou automaticky nahrávány a zabezpečovány. Nyní je lze díky inteligentnímu indexování plně prohledávat a lze je také streamovat pomocí flexibilního adaptivního streamování. Tímto je zajištěno nejkvalitnější přehrávání videa a zvuku v jakýchkoli podmínkách sítě.

 • Analýza
  Video databáze, kterou lze kompletně prohledávat, pomáhá zabezpečit a sdílet znalosti pomocí analýz v reálném čase, které vám umožní současně zkontrolovat zapojení.

muž píše
žena poslouchá

raketa

Zvolte svůj sektor

 • Pro svět vzdělávání

  Chcete, aby byla vaše univerzita výrazně lepší než ostatní? Seznamte se prostřednictvím společnosti Panasonic s výzvami souvisejícími s vytvářením poutavějšího a efektivnějšího obsahu, s efektivnějším distančním učením a s větší přístupností

  Podívejte se na naše digitální řešení pro vzdělávání

 • Pro svět obchodu

  Chcete si udržet náskok před konkurencí? Udělejte rychlejší, zapamatovatelnější a zvládnutelnější sdílení znalostí základním kamenem vaší společnosti za pomoci naší technologie založené na videu.

  Podívejte se na naše digitální řešení pro podniky

produkty vss

Promluvte si s námi o digitalizaci ve vzdělávání a podnikání

Pro více informací o technologii nebo prodiskutování toho, co přesně hledáte, si ještě dnes promluvte s naším specializovaným týmem.

KONTAKTUJTE NÁS