Current language: Čeština

Projektor Panasonic PT-FRQ60 s výkonem 6 000 LM přináší vynikající kvalitu obrazu v rozlišení 4K

Praha, 5. dubna 2022  – Společnost Panasonic dnes uvedla do prodeje nový 1čipový DLP™ projektor PT-FRQ60 se světelným výkonem 6 000 lm, který je navržen tak, aby poskytoval mimořádně jasné detaily i barvy a plynulý pohyb obrazu pro nejrůznější odvětví, včetně kanceláří, učeben, digitálních muzeí a e-sportů.

Osvědčená laserová technologie 1-Chip DLP™ SOLID SHINE byla doplněna o technologii Quad Pixel Drive, která vytváří plynulý, ostrý a detailní obraz v rozlišení 4K pro hlubší efekt obsahu.

Plynulé 240 Hz zpracování obrazu zvyšuje pocit realističnosti díky jemným texturám v obrazech bez viditelného rastru. Funkce Rich Colour Enhancer poskytuje přesné barvy a věrně reprodukuje obsah tak, jak jej tvůrce zamýšlel. Rychlá akce je jasně vykreslena při snímkové frekvenci až 240 Hz/1080 p s latencí pod 8 m/s.

Model PT-FRQ60 je navíc kompatibilní se systémem Real-Time Tracking Projection Mapping System ET-SWR10 od společnosti Panasonic, což je sada pro vývojáře softwaru, která umožňuje promítat na rychle se pohybující objekty rychlostí až 240 snímků za sekundu a rozšiřuje tak kreativní možnosti například v zábavních parcích nebo interaktivních muzejních expozicích.

Pro pohodlnou integraci do infrastruktury 4K je model PT-FRQ60 vybaven dvěma vstupy HDMI® kompatibilními s příkazy CEC, které umožňují zapnutí/vypnutí projektoru ze zdrojového zařízení, vstupem DIGITAL LINK který podporuje přenos obrazu a řídicích signálů na velké vzdálenosti po jednom kabelu.

Flexibilní optický zoom 2,0x, posun objektivu V/H a geometrické nastavení s funkcí Free Grid umožňují nastavit polohu obrazu a odstranit zkreslení bez použití počítače. Model PT-FRQ60 se dodává také s předaktivovanými sadami pro použití softwaru Geometry Manager Pro, které umožňují automatizovat spojené obrazy prostřednictvím kamery, rozšířit rozsah nastavení geometrických úprav obrazu a přidat sofistikované funkce maskování. 

Spolehlivou projekci s nízkými nároky na údržbu zajišťuje bezfiltrový chladicí systém Panasonic s tepelnými trubicemi, který pomáhá udržovat vysokou kvalitu obrazu a umožňuje 20 000 hodin bezúdržbové projekce. Multi Monitoring & Control Software zefektivňuje správu a řízení skupiny zařízení a volitelný software Early Warning zabraňuje neočekávaným odstávkám pomocí zasílání upozornění, dříve než vzniknou problémy.

1čipový DLP™ projektor PT-FRQ60 je k dispozici již nyní. Pro více informací navštivte: PT-FRQ60 - Visual System Solutions | Panasonic Business