• play
  • Visual System Solutions

    Combining rock solid reliability, unsurpassed quality, and industry-leading technological developments, Panasonic Visual System Solutions offers you some of the world’s most innovative products in projectors, professional displays and Video Conferencing.

    HDVC Displays Projectors

What's new?

Panasonic uvádí projektory řady PT-LRZ35 s vylepšenou technologií barev

PANASONIC VYLEPŠUJE BAREVNOU TECHNOLOGII U ŘADY PT-LRZ35 RGB LED PROJEKTORŮ. Řada projektorů DLP PT-LRZ35 s revolučním světelným zdrojem RGB LED...

We ‘stop-the-clock’ during the lock-down

Panasonic Business Products Warranty Extended by 3 Months

NOVÉ PŘENOSNÉ LCD PROJEKTORY PANASONIC ZARUČUJÍ DLOUHOU ŽIVOTNOST, NÍZKÉ NÁKLADY NA ÚDRŽBU A VYSOKOU KVALITU OBRAZU

Nové přenosné LCD projektory Panasonic zaručují dlouhou životnost, nízké náklady na údržbu a vysokou kvalitu obrazu

Společnost Panasonic představila nové špičkové displeje pro videostěny s takřka nepostřehnutelným přechodem

NOVÉ ŠPIČKOVÉ DISPLEJE PANASONIC PRO VIDEOSTĚNY SE PYŠNÍ TAKŘKA NEPOSTŘEHNUTELNÝM PŘECHODEM Řada VF2 s rámečkem ostrým jako břitva.

ISE 2020 - Panasonic Showcases Its IP/IT-Centric Platform For The Future Link Of Projection, Display And Camera Solution

ISE 2020 - Panasonic Showcases Its IP/IT-Centric Platform For The Future Link Of Projection, Display And Camera Solution. ISE 2020 - Panasonic Showcases...

Panasonic představil nejvýkonnější, přesto nejtišší řadu laserových LCD projektorů pro oblast vzdělávání a firemní použití

První řada laserových LCD projektorů na světě s technologií kapalinového chlazení přináší nejtišší a nejvýkonnější projektory Panasonic na trhu

Panasonic představuje základní řadu 4K displejů pro kvalitní spolupráci

Společnost Panasonic Business završila rozšíření řady 4K velkoformátových displejů, která byla poprvé představena na veletrhu ISE 2019, a to řadou CQ1 se šesti novými modely určenými pro kvalitní spolupráci.

Společnost Panasonic na veletrhu InfoComm 2019 představila bezdrátový prezentační systém

Společnost Panasonic na veletrhu InfoComm 2019 představila nejnovější přírůstek do své prvotřídní řady SQ1. Tím je prezentační systém Plug and Play s volitelným bezdrátovým připojením, který ve firemním prostředí zvyšuje potenciál pro spolupráci.

Panasonic releases wireless presentation system at InfoComm 2019

Panasonic has announced its latest addition to the premium SQ1 display range at InfoComm 2019, with an optional wireless plug and play presentation system which enhances the potential for collaboration in corporate spaces.

Společnost Panasonic zjednodušuje práci správců audiovizuálních systémů s novými 3LCD laserovými projektory

Společnost Panasonic představuje nové LCD laserové projektory řady PT-MZ16K, speciálně navržené pro zjednodušení práce správců audiovizuálních systémů ve firmách a ve školství díky zjednodušenému nastavení, bezúdržbovému provozu a prevenci technických problémů.  

Společnost Panasonic vylepšuje technologii podání barev novými přenosnými projektory RGB LED

Společnost Panasonic na veletrhu InfoComm 2019 oznámila rozšíření nabídky přenosných projektorů o jednočipovou řadu DLP® PT-LRZ35, která jako první využívá světelné zdroje RGB LED a podporuje práci ve skupinách.

Panasonic reduces AV managers workload with new 3LCD laser projectors

Panasonic has launched a new series of LCD laser projectors, with the PT-MZ16K range specifically designed to reduce the AV managers workload in businesses and universities with simplified set-up, maintenance free operation, and countermeasures which mitigate the impact of technical faults.  

Panasonic enhances colour technology with new RGB LED portable projectors

Panasonic has announced the addition to its portable projector range at InfoComm 2019, with the 1-Chip DLP® PT-LRZ35 series being the first to use RGB LED light sources for application in collaborative environments.

Projektory Panasonic vytvořily největší stálou videoinstalaci na světě CZH

Projektory Panasonic vytvořily největší stálou videoinstalaci na světě CZH. Panasonic Business spolupracuje s MEJV (Man Empty Joint Venture),...

Panasonic partners with AV Stumpfl to ensure compatibility with new Pixera media server CZH

Panasonic and AV Stumpfl® have announced a technical collaboration at ISE 2019, which will see full compatibility between the newly launched PIXERA media server and Panasonic’s high brightness projector line up.

Společnost Panasonic nastavuje standard pro 4K a laserovou technologii na veletrhu ISE '19

Společnost Panasonic Business využila veletrh ISE 2019 jako platformu pro nastolení plného přechodu na laserovou technologii v projekci s vysokým jasem přidáním dvou laserových 4K jednotek spolu s rozšířením řady 4K displejů. 

Panasonic představil video stěnu s ultratenkým přechodem rámečků

Společnost Panasonic uvádí dva nové profesionální LCD displeje pro videostěny s vysokým rozlišením s nejtenčími přechody rámečků na světě, pouhých 0,88 mm, a s pokročilou správou barev.

Společnost Panasonic doplňuje sortiment digitálních světelných tabulí 4K

Společnost Panasonic posiluje portfolio 4K displejů rozšířením prémiové řady SQ1 

Panasonic představil 4K laserový projektor s jasem 10 000 lumenů a s vylepšenou technologií barev

Společnost Panasonic na veletrhu ISE 2019 oznámila uvedení nového jednočipového DLP™ 4K laserového projektoru se svítivostí 10 000 lumenů a s vylepšenou technologií barev, která je zvláště vhodná pro imerzivní prostředí.

Společnost Panasonic uvádí první trojčipový DLPTM SOLID SHINE laserový projektor na světě se svítivostí 50 000 lumenů a s rozlišením True 4K

Společnost Panasonic oznámila uvedení prvního trojčipového DLPTM SOLID SHINE laserového projektoru na světě v jediném zařízení s 50 000 lumeny a s rozlišením True 4K, který poskytuje nový potenciál pro vytváření mimořádných zážitků v rámci živých akcí a tématických atrakcí.

Lecture Capture over IP
​​Watch, listen, remember.

Pro více informací  klikněte zde

Social Media

See our latest Case Study videos and stay connected with us