Whitepapers studie Computer Product Solutions

Neustále spolupracujeme s věhlasnými institucemi a odborníky v odvětví, abychom informovali o roli IT v dnešním světě podnikání. Naše výzkumy jsou založeny na přímém kontaktu se zákazníky a podrobné analýze trhu a jsou ideálním zdrojem informací, pokud rozhodujete o nákupu IT produktů a služeb.
Všechny naše zprávy a výzkumy naleznete níže.

 • Otázka důvěry. Průzkum spokojenosti s dodavateli odolných mobilních výpočetních zařízení, 2018

  Otázka důvěry. Průzkum spokojenosti s dodavateli odolných mobilních výpočetních zařízení, 2018

 • Sustainable Mobile Device Strategies Deliver Significant Savings for Business, 2017

  Businesses still waiting to implement a sustainable mobile device strategy are missing out on significant savings – on average 30% of their annual mobile device budget. These savings are primarily driven by the ability to extend the life of notebooks, hybrids, tablets and handhelds by an average of two years.

 • Skenovací práce bez koláčů, 2016

  Známé pořekadlo říká „bez práce nejsou koláče“, ale z našeho posledního výzkumu vyplývá, že v logistických a spedičních podnicích zaměstnanci pracují, ale koláčů kvůli špatně navrženým čtečkám čárových kódů moc nemají.

 • Srovnávací test odolného handheldového tabletu Panasonic Toughpad. 2016

  Nezávislá společnost pro průzkum trhu Opinion Matters oslovila osm mobilních pracovníků, kteří v rámci své každodenní práce používají mobilní skenovací přístroje (např. spediční řidiče, skladníky, pošťáky, doručovatele a logistické pracovníky maloobchodu), aby porovnali tři různé kapesní tablety.

 • Revoluce ve světě počítačů. 2015

  Přes příslib, že tablety způsobí revoluci v mobilní práci, náš poslední průzkum ukázal, že notebooky zůstávají preferovanou volbou mobilních pracovníků v Evropě. Tablety bezpochyby obsadily významný podíl trhu a jsou povolání, pro která jsou jejich rozměry ideální.

 • VDC Whitepaper: Realising the Gift of Time. 2014

  Considering deploying tablets to your mobile workforce? Then don’t miss the latest essential findings from analyst group VDC Research, exclusively available from Panasonic Toughbook.

 • TBR Tablet Whitepaper 2014

  The top three purchase drivers: See why rugged tablets like Panasonic Toughpad are leading the way in the IT industry

 • Secret Saboteur Whitepaper 2013

  So are you among the ranks of ‘secret saboteurs’? Find out just how deeply passions run – and why ‘bring your device' may not be the best option for businesses and organisations looking to deploy mobile IT throughout their workforces - in our free industry whitepaper 

 • Tablet Troubles Whitepaper 2013

  Recent research has shown that British businesses are paying a high price for the introduction of consumer tablet PCs into the workplace, with 47% of users experiencing tablet failures in the past two years. So what’s causing such difficulties? And what’s the solution to this costly problem?