• Jak zvýšit produktivitu čtení a snížit výskyt RSI

    Podnikání z nového úhlu

Toughpady Panasonic pomáhají doručovat zásilky

Doručovatel zásilek, nizozemská společnost PostNL, zvolila handheldová zařízení Panasonic pro jejich rychlost skenování, dlouhou výdrž baterie a zešikmenou čtečku čárových kódů

 

Panasonic Computer Product Solutions nedávno podepsala smlouvu s PostNL, největší společností na doručování zásilek v oblasti Beneluxu, na dodávku téměř 5 000 odolných handheldových zařízení Panasonic Toughpad FZ-N1. PostNL díky využití handheldových zařízení plánuje, že bude moci zákazníkům nabídnout lepší a rozsáhlejší sledování dodávek v reálném čase, a to od třídicích center až po adresu dodání.

 

Během výběrového řízení byla přímo zaměstnanci PostNL v terénu testována různá zařízení. Na základě jejich zpětné vazby se společnost rozhodla pro handheldové zařízení Panasonic FZ-N1. Mezi nejdůležitější faktory při rozhodování patřila rychlost skenování, dlouhá výdrž a odolnost baterie, ale také ergonomický design zařízení se zešikmenou čtečkou čárových kódů.

 

Margot Lannoy, oblastní ředitelka společnosti Panasonic Computer Product Solutions pro Benelux, uvedla: „Jsme potěšeni, že si společnost PostNL vybrala toto řešení a využívá jedno z našich nejnovějších odolných handheldových zařízení. Tato handheldová zařízení byla vyvinuta a optimalizována na základě našich dlouholetých zkušeností na trhu logistiky. Projekt PostNL potvrzuje, že jsme ve vývoji našich nových odolných handheldových zařízení zvolili správnou strategii. “

 

Gerrie de Jonge, ředitel IT Packages & Logistics společnosti PostNL, řekl: „PostNL denně projde pod rukama více než 575 000 zásilek, a tento počet narůstá. Díky této nové mobilní platformě budeme moci rostoucí trh e-obchodu a jeho dopad na e-logistiku obhospodařovat stále efektivněji. Jak společnosti na poli e-obchodu, tak koncoví uživatelé spoléhají na to, že objednané zásilky dodáme včas a efektivně. Tento nový hardware nám umožňuje naše služby dále zlepšovat.“

 

Fotografie ke stažení zde: https://www.flickr.com/search/?text=Panasonic_FZ-N1  

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)
 

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

Broadcast & ProAV nabízí v oblastech dálkově ovládané kamery, přepínačů, studiové kamery a ENG P2 vysoce kvalitní produkty a řešení pro zajištění hladkého provozu a vynikající poměr cena-výkon pro koncové uživatele. Řada profesionálních digitálních videokamer VariCam je zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
Communication solutions nabízí nejlepší komunikační řešení včetně profesionálních skenerů, telefonických systémů a terminálových zařízení SIP.
Computer Product Solutions pomáhá mobilním pracovníkům zvýšit produktivitu se svou řadou plně odolných notebooků Toughbook, firemních tabletů Toughpad a elektronických prodejních systémů (EPOS). Panasonic Toughbook byl v roce 2016 evropským lídrem trhu odolných notebooků s tržním podílem 67 % a Panasonic Toughpad na trhu odolných tabletů s podílem 56 % (VDC Research, březen 2017).
Industrial Medical Vision poskytuje aplikace v různých segmentech, například zdravotnictví, biologických vědách, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje ucelená a OEM řešení mikrokamer. Koncoví uživatelé, systémoví integrátoři nebo distributoři si mohou vybrat ze široké škály řešení ucelených produktů a komponentů zobrazovací technologie.
Security Solutions včetně kamer a rekordérů pro sledování, video interkomů a alarmů.
Visual System Solutions zahrnuje projektory a profesionální displeje. Panasonic nabízí nejširší řadu vizuálních produktů a s tržním podílem 37,20 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource >5klm (FR16, duben 2015 – březen 2016, mimo 4K & digitálního kina).

 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslaví 100 let od svého založení, nyní provozuje 495 dceřiných společností a 91 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,711 miliardy EUR za rok končící 31. března 2017. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global