• Toughbook CF-MX4

    Odolný profesionální notebook 2 v 1
    Odolný profesionální notebook Panasonic Toughbook CF-MX4 je ideálním nástrojem pro jakéhokoliv profesionála, který chce maximalizovat svou produktivitu.

Panasonic představuje nejnovější Toughbook 2-v-1, ideální nástroj pro obchodníky a manažery

Vytížení vedoucí pracovníci, kteří maximálně využívají mobilní technologie a chtějí kvalitu ve stylovém balení, mají díky představení konvertibilního výklopného počítače Panasonic Toughbook CF-MX4 nového favorita. Kombinuje výhody notebooku a tabletu s úhlednou, ale odolnou konstrukcí, a nabízí nejnovější procesor 5. generace Intel® CoreTM i5-5300U vProTM, schopnosti nepřetržitého provozu a všechny potřebné obchodní funkce.

Laptop a tablet v jednom zařízení je ideální pro firemní manažery, prodejce, tvůrčí pracovníky nebo průzkumníky trhu, protože nabízí vlastní stylus, umožňuje snadný přechod mezi obchodními schůzkami, kancelářskou prací, kreativním použitím, prezentacemi a zadáváním dat, a slouží tak jako perfektní firemní nástroj pro práci.

 

Vícedotykový s vestavěným stylusem s tenkým hrotem

Díky plné podpoře systému Windows 8.1 Pro má Panasonic Toughbook CF-MX4 12,5” IPS Full HD kapacitní vícedotykový displej s 10 dotykovými body, který maximálně těží z nejnovější zobrazovací technologie. Navíc je ve firemním robustním počítači Panasonic Toughbook poprvé zahrnut stylus s tenkým hrotem pro ruční psaní poznámek.

 

Nenovější procesor 5. generace Intel®

Uživatelé budou mít k dispozici veškerý potřebný výpočetní výkon s nejmodernějším procesorem Intel® 5. generace, Intel® CoreTM i5-5300U vProTM (vyrovnávací paměť 3 MB, 2,3 GHz až 2.9 GHz s technologií Intel® Turbo Boost). Aby měl mobilní pracovník dostatek místa pro všechny své aplikace a dokumenty, počítač disponuje 4 GB nebo 8 GB paměti RAM a 128 GB nebo 256 GB úložiště SSD, takže si zákazníci mohou při nákupu vybrat dle svých podmínek použití.

 

Odolnost s prvním komerčním využitím slitiny UHD na světě

Přes svůj vysoký výkon má Panasonic Toughbook CF-MX4 lehkou a tenkou konstrukci (1,14 kg*1 a tloušťku 21 mm) kombinovanou s robustními vlastnostmi a tříletou zárukou, kterou očekáváte od řady Toughbook. Horní šasi počítače Panasonic Toughbook s klávesnicí je vyrobeno z nové hořčíkové slitiny nazývané UHD. Slitina UHD spojuje uhlík s hořčíkem a tvoří nový lehký, ale pevný materiál. Konstrukce počítače umožňuje odolávat úderům a škrábancům, k nimž může docházet při častých cestách, a zkouškami bylo potvrzeno, že odolá pádu z výšky 76 cm*2 a tlakovým vibracím 100-kgf*3. Stejně tak rychlé a pravidelné změny notebooku ze standardního režimu na tablet budou snadné a spolehlivé díky inovativnímu a robustnímu 360° kloubu.

 

Připraveno pro podnikání

Panasonic Toughbook CF-MX4 je vybaven bohatou sadou firemních rozhraní a bezdrátovou konektivitou, které zajišťují nepřetržité připojení uživatele v kanceláři i v terénu. Výbava portů zahrnuje 2x USB 3.0, 1x HDMI, 1x LAN, 1x VGA, 1x zásuvku na kartu SD a volitelnou čtečku paměťových karet. Pro rychlý přenos dat počítač podporuje bezdrátovou síť a/b/g/n/ac (až 866,7 Mb/s), Bluetooth® a na přání též 4G LTE. Ideální pro webové konference je také 2MP webkamera se stereo mikrofony.

 

Nepřetržitý provoz

Panasonic Toughbook CF-MX4 je konstruován tak, aby vydržel pracovat stejně dlouho jako zaneprázdněný manažer. Vydrží pracovat až 13 hodin*4 a má baterii, kterou může uživatel vyměnit za provozu. To umožňuje souvislý provoz bez přerušení.

„Dnešní manažer získává v počítači Toughbook CF-MX4 nového pracovního kolegu a pomocníka,“ říká Jan Šplíchal, marketingový manažer ve společnosti Panasonic Computer Product Solutions. „Nabízí to nejlepší z obou světů díky schopnostem tabletu a laptopu zabaleným do robustního exteriéru s fantastickým vzhledem a bezkonkurenčními funkcemi.”

Panasonic Toughbook CF-MX4 bude dostupný od konce dubna 2015 (ze závodu), přičemž ceny začínají na 2034 € / 1504 ₤ (bez DPH).

 

Poznámky:

*1 Ceny se mohou mírně lišit v závislosti na konfiguraci.

*2 Provozní režim, zkouška pádem na spodní stranu a tato zkouška výkonu nepředstavují záruku proti poškození nebo závadě.

*3 Tato zkouška výkonu nepředstavuje záruku proti poškození nebo závadě.

*4 MobileMark 2007 při 60 cd/m2. Může se lišit v závislosti na podmínkách použití, nebo pokud je připojeno volitelné zařízení. Při zapnutí režimu Economy Mode (ECO) se provozní doba zkracuje přibližně o 20 %.