Výzvy na poli zdravotní péče řeší Toughbook

Tablety, notebooky, odpojitelná zařízení typu 2 v 1 a handheldová zařízení
Toughbook a Toughpad jsou navrhována s ohledem na vaše pracovníky ve
zdravotnictví. 

Získejte přístup k záznamům pacientů v místě péče

Pokud poskytnete pracovníkům zabezpečený přístup k jakýmkoli údajům pacientů, které během dne potřebují, a to na jakémkoliv místě, mohou pacientům věnovat více času a poskytovat kvalitnější péči. Konektivita Toughbooku a Toughpadu je bezkonkurenční díky možnostem 4G LTE, pokročilé technologii antény a zesíleným funkcím ochrany dat.

 

 

 

Vyřizování úkonů za pochodu

Automatizace úkonů, jako například výdeje léků a zápisu známek životních funkcí, zvyšuje produktivitu personálu a snižuje výskyt chyb. Panasonic Toughbook CF-XZ6 se vyznačuje například jedinečnými designovými prvky vhodnými pro oblast zdravotnictví, jako je odpojitelné provedení 2 v 1 a integrovaný bezdrátový přístup.

Výsledkem je lehká mobilní „zdravotnická sada“ pro 21. století.

 

Přesné monitorování a měření

S integrovanými 3D kamerami Intel RealSense mohou vaši zdravotničtí profesionálové přesně měřit a sledovat vývoj ran, proleženin a popálenin. To specialistům umožní monitorovat i ty nejvzdálenější pacienty a omezí nutnost předávání případů.

 

Odolná mobilita

Zdravotnictví pokrývá mnoho oblastí. A pokud potřebujete být na cestách výkonní, neměli byste přistupovat na kompromisy. Malá, lehká a upevnitelná zařízení Toughbook a Toughpad s integrovanými rukojeťmi, odpojitelnými provedeními 2 v 1 a bezkonkurenční odolností (některé modely odolávají pádu z výšky až 3 metrů) nabízejí nejen špičkovou přenosnost, ale také neustálý výkon. Bez ohledu na počasí a ať jsou potřeby pacienta jakékoli. 

 
 

Ochrana dat

Přenosná počítačová řešení Toughbook a Toughpad přinášejí vedle zabezpečení heslem, Trusted Platform Mobile (TPM) a zamykání pevného disku také přihlášení Windows Hello, ověření FusionPipe a zabezpečený software konektivity NetMotion Wireless. 

Zdravotní péče bez omezení   

Životnost baterie Tougbooku a Toughpadu je až 28 hodin a baterie je také možné vyměňovat za chodu. Zařízení tedy může nepřetržitě využívat více zdravotních pracovníků po dobu více směn i na opakovaných delších cestách.  

 

 

 

Kontaktujte nás

Promluvte si dnes s přátelským členem týmu Panasonic a zjistěte, jak mohou odolná zařízení Toughbook a Toughpad pomoci vaší zdravotnické organizaci snížit náklady, zvýšit efektivitu, nabízet lepší zákaznický servis a v konečném důsledku zachránit více životů.