Splnění požadavků finančního sektoru

Tablety, notebooky, odpojitelná zařízení typu 2 v 1 a handheldová zařízení
Toughbook a Toughpad jsou navrhována s ohledem na vaše finanční odborníky. 

Odolná mobilita

 

Finanční sektor působí v řadě oblastí. A pokud potřebujete být na cestách výkonní, neměli byste přistupovat na kompromisy. Malá, lehká a upevnitelná zařízení Toughbook a Toughpad s integrovanými rukojeťmi, v různých rozměrech a s bezkonkurenční odolností (některé modely odolávají pádu z výšky až 3 metrů) nabízejí nejen špičkovou přenosnost, ale také ničím nerušený provoz. Ať již vaši poradci a prodejní týmy cestují kamkoli a za jakéhokoli počasí.

 

Síla. Výkon. Produktivita.

Tablety a handheldová zařízení Toughpad jsou lehká a disponují HD, antireflexními a multidotykovými obrazovkami, ze kterých lze číst za všech světelných podmínek. Jsou tedy ergonomicky ideální pro finanční odborníky v terénu. A co více, nejnovější procesory Intel® dosahují vynikajícího výkonu, který si poradí i s tou nejkomplexnější technickou či právní dokumentací. Přidejte k tomu funkce produktivity specifické pro sektor zacílené na zautomatizování úkolů a snížení chyb a můžete se těšit na účinnost opravdu nové úrovně. 

 

Ochrana dat

Přenosná počítačová řešení Toughbook a Toughpad přinášejí vedle zabezpečení heslem, Trusted Platform Mobile (TPM) a zamykání pevného disku také přihlášení Windows Hello (umožňující rozpoznávání obličeje), ověření FusionPipe a zabezpečený software konektivity NetMotion Wireless. 

Stálé připojení

Vynikající bezdrátová konektivita – díky portům Native Serial, LAN a VGA/HDMI – znamená nepřerušený přístup k důležitým informacím a komunikaci – ať již vaši odborníci v terénu přijímají objednávky, zachycují a analyzují data a měření nebo přistupují k informacím z účtu. 

Volitelný podpis stylusem

Naše zařízení nabízejí také možnosti přesného stylusu, zachycování biometrických podpisů technologií infračerveného snímání a až 1 024 hladin tlaku pro legálně závazný a přesnější důkaz o souhlasu. 

 

Kontaktujte nás

Promluvte si dnes s přátelským členem týmu Panasonic a zjistěte, jak mohou odolná zařízení Toughbook a Toughpad pomoci vaší finanční organizaci zvýšit zisk, kvalitu a efektivitu, optimalizovat možnosti prodeje a nabízet lepší celkový zákaznický servis.