• Software Solution Partners

Získejte vhodné softwarové řešení

Poskytujeme ta nejlepší řešení pro splnění vašich obchodních požadavků

Panasonic Toughbook & Toughpad má exkluzivní síť certifikovaných nezávislých dodavatelů softwaru (ISV) napříč různými odvětvími s hlubokými znalostmi v oblasti poskytování řešení, která byla úspěšně otestována a certifikována pro použití s našimi produkty a službami.

 • Sygic

  Společnost Sygic je vývojářem nejpokročilejší navigační aplikace, které důvěřuje po celém světě více než 200 milionů řidičů. GPS navigaci Sygic Professional se sadou pro vývoj softwaru pro flotily a s firemními mapami připravenými pro správu flotily, sledováním, plánováním tras a řešením pro optimalizaci tras důvěřuje více než 2 000 flotil v oblasti přepravy, logistiky, balíkových služeb, práce v terénu, automobilového průmyslu, technické infrastruktury, pohotovostních a komunálních služeb.
  GPS navigace Sygic Professional funguje offline a nabízí trasy pro nákladní vozidla, plán cesty s časovými okny a více než 60 API pro vývoj aplikací pro Android a Windows.

  Odkaz na webovou stránku >> www.sygic.com/business 

  Visit Website
 • Staylinked

  Společnost StayLinked se specializuje na modernizaci hostitelských aplikací pro odolné mobilní počítače. Po dobu více než 20 let dodává StayLinked světová řešení pro kritické systémy na hostitelské bázi pro skladování, výrobu, přepravu a prodej. Díky dokonalému porozumění těmto hostitelským systémům zavedla společnost StayLinked nový model emulace terminálů a řízení relací pro mobilní zařízení.

  Visit Website
 • SOTI

  SOTI je nejdůvěryhodnější poskytovatel řešení pro správu firemní mobility (EMM) s více než 16 000 firemními zákazníky a miliony spravovaných zařízení po celém světe. Portfolio inovativních řešení a služeb společnosti SOTI poskytuje nástroje pro organizace, které potřebují mobilizovat svůj provoz a optimalizovat investice do mobility. 

  Leták se společnými značkami ke stažení zde.

  Visit Website
 • NetMotion

  Software pro správu mobilního výkonu společnosti NetMotion umožňuje oddělením IT vytvářet bezkonkurenční prostředí pro mobilní uživatele. Tento software urychluje, optimalizuje a zabezpečuje všechny přenosy do mobilních zařízení v jakékoli síti, aplikaci nebo operačním systému.

  Leták se společnými značkami ke stažení zde.

   

  Visit Website
 • Absolute Software

  Společnost Absolute poskytuje trvalé zabezpečení koncových zařízení a řešení řízení datových rizik pro počítače, tablety a chytré telefony. Absolute Data & Device Security (DDS) poskytuje trvalé připojení ke všem vašim koncovým zařízením a datům, která obsahují, takže máte vždy kontrolu, a to i v případě, kdy je zařízení mimo síť nebo v rukou neautorizovaného uživatele. Leták se společnými značkami ke stažení zde.

  Visit Website