• Software Solution Partners

Získejte vhodné softwarové řešení

Poskytujeme ta nejlepší řešení pro splnění vašich obchodních požadavků

Panasonic Toughbook & Toughpad má exkluzivní síť certifikovaných nezávislých dodavatelů softwaru (ISV) napříč různými odvětvími s hlubokými znalostmi v oblasti poskytování řešení, která byla úspěšně otestována a certifikována pro použití s našimi produkty a službami.

 • Staylinked

  Společnost StayLinked se specializuje na modernizaci hostitelských aplikací pro odolné mobilní počítače. Po dobu více než 20 let dodává StayLinked světová řešení pro kritické systémy na hostitelské bázi pro skladování, výrobu, přepravu a prodej. Díky dokonalému porozumění těmto hostitelským systémům zavedla společnost StayLinked nový model emulace terminálů a řízení relací pro mobilní zařízení.

  Visit Website
 • SOTI

  SOTI je nejdůvěryhodnější poskytovatel řešení pro správu firemní mobility (EMM) s více než 16 000 firemními zákazníky a miliony spravovaných zařízení po celém světe. Portfolio inovativních řešení a služeb společnosti SOTI poskytuje nástroje pro organizace, které potřebují mobilizovat svůj provoz a optimalizovat investice do mobility. 

  Visit Website
 • NetMotion

  Software pro správu mobilního výkonu společnosti NetMotion umožňuje oddělením IT vytvářet bezkonkurenční prostředí pro mobilní uživatele. Tento software urychluje, optimalizuje a zabezpečuje všechny přenosy do mobilních zařízení v jakékoli síti, aplikaci nebo operačním systému.

  Leták se společnými značkami ke stažení zde.

   

  Visit Website
 • Absolute Software

  Společnost Absolute poskytuje trvalé zabezpečení koncových zařízení a řešení řízení datových rizik pro počítače, tablety a chytré telefony. Absolute Data & Device Security (DDS) poskytuje trvalé připojení ke všem vašim koncovým zařízením a datům, která obsahují, takže máte vždy kontrolu, a to i v případě, kdy je zařízení mimo síť nebo v rukou neautorizovaného uživatele. Leták se společnými značkami ke stažení zde.

  Visit Website