• Konstrukce, přizpůsobení,
    podpora, ochrana.

    Služba ProServices spojuje osvědčenou odolnost zařízení Toughbook a Toughpad s naším špičkovým designem, výrobním procesem a podporou a vytváří tak dokonalý nástroj pro vaše podnikání.

  • Chraňte své technologie.
    Chraňte své investice.

    Technologie Panasonic Protect, dokonalá ochrana pro vaše nejdůležitější zařízení, s rychlými opravami a bezkonkurenčními možnostmi záruky.

ProServices and ProTect

Přizpůsobení řešení ProServices

Plně integrovaná na míru šitá řešení, poskytovaná jednoduše a bez problémů.

Vybavte svůj personál špičkovými odolnými nástroji s individualizovanou značkou, instalacemi, aplikacemi, nastavením zabezpečení a daty – vše pod správou vašeho specializovaného projektového vedoucího. Dodaná zařízení tak můžete začít používat hned po rozbalení.

Prémiová podpora ProServices

Podpora odborníků od nápadu až po nasazení a ještě dále.

Naši odborníci provádějí veškeré individuální úpravy interně a mohou vám poradit v každé fázi procesu. Naše portfolio prvotřídních služeb od balení a sledování až po technickou podporu zvýší vaši efektivitu od prvního dne používání.

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie Toughbook, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Obraťte se na tým ProServices dnes v proservices@eu.panasonic.com