Staňte se prodejcem Panasonic

Zvyšte svůj příjem prodejem produktů od dodavatele, který představuje špičku na evropském trhu s odolnými notebooky a tablety. Využijte širokou škálu finančních i jiných výhod vytvořených tak, aby pomohly vašemu podniku získat kontakty, vyhrát projekty a dosáhnout odměny za jedinečnou hodnotu, kterou přinášíte svým zákazníkům.

Prvním krokem na cestě inspirované produkty Toughbook je stát se součástí našeho programu jako registrovaný partner. Tak získáte standardní přístup k programu.

Pokud budete chtít udělat i další krok, můžete pokročit na vyšší úroveň, souhlasit s danými cíli a společnou marketingovou činností a stát se prémiovým partnerem.

 

PRODEJCI
První krok na cestě inspirované produkty Toughbook. Prodejci, kteří mají zájem rozšířit své produktové portfolio o notebooky Toughbook, získají přístup k našim standardním výhodám a nástrojům dostupným na našem portálu.
Souhlas se závazným objemem prodejů a společnou marketingovou činností vám umožní získat plnou sadu výhod pro prodejce. Kromě toho bude třeba propagovat Toughbook na vašich webových stránkách, jmenovat „zástupce pro Toughbook“ a udržovat si přehled o novinkách prostřednictvím školení Toughbook University.
VÝHODY REGISTROVANÝ
PARTNER
PRÉMIOVÝ
PARTNER
Přístup k portálu Engage Partner, který je bohatým zdrojem prodejních a marketingových nástrojů a materiálů.
Pravidelný přísun informací, včetně nejnovějších zpráv o uvedení produktů na trh, s předstihem před ostatními.
Tvorba co-brandových prodejních a marketingových materiálů.
Výhody za registraci příležitostí ke společnému prodeji.
Uvítací e-mail včetně přehledu o programu a certifikátu.
Přístup k online produktovým školením a webinářům.
Příležitost požádat o financování rozvoje podnikání pro společnou marketingovou činnost a aktivity v oblasti získávání kontaktů na potenciální zákazníky.  
Přístup ke kontaktům na kvalifikované potenciální zákazníky.  
Společné PR a podpora v podobě videozáznamů s případovými studiemi na podporu našich společných řešení a získání nových zákazníků.  
Zlevněné předváděcí kusy k zapůjčení nebo zakoupení a testování.  
Vybavte svou předváděcí místnost co-brandovými prodejními materiály a předváděcími modely.  
Podpora akcí a veletrhů.  
Přístup k vedoucím pracovníkům prodejů, marketingu a technických řešení společnosti Panasonic.  
Propagace vaší společnosti na našich webových stránkách.  
Oficiální odznak partnera.  
- Upozorňujeme, že výhody jednotlivých úrovní partnerského programu závisí na našem uvážení, mohou se lišit v závislosti na regionu a podléhají nutnosti splnění podmínek pro jejich získání.