• COMPASS

    Používejte Android™ bez obtíží

Panasonic COMPASS – Complete Android Services and Security (Kompletní služby a zabezpečení pro Android)

Využití síly systému Android v rámci podniku

Spolu s rostoucím zaváděním mobilních zařízení se systémem Android do podniků začaly mnohé společnosti doceňovat půvab vyšší flexibility, možností úprav a nižších nákladů spojených s nasazením. Ale ti, co v podnicích zavedli handheldová zařízení a tablety se systémem Android mezi prvními, si nyní uvědomují dlouhodobé výzvy, které ze správy a zabezpečení těchto zařízení plynou.

Společnost Panasonic je již dlouhou dobu spolehlivým dodavatelem řízených řešení Android.

Služba Panasonic COMPASS ve skutečnosti poskytuje vše, co potřebujete ve společnosti ke konfiguraci, nasazení a správě odolných tabletů a handheldových zařízení Panasonic se systémem Android. Slouží k tomu, aby vám poskytla potřebnou důvěru k využívání flexibility operačního systému Android, a zároveň dodává jistotu, že zařízení Panasonic budou připravena pro firemní aplikace, správu a zabezpečení.

   

Pět zásadních prvků služby Panasonic COMPASS

COMPASS Na míru 

COMPASS Air 

COMPASS Správce 

Možnost navolit si operační systém Android na vašem zařízení Panasonic tak, aby vyhovoval firemním potřebám. Obsahuje službu FOTA (Firmware over the air), pokročilou službu FOTA a standard SCOMO (Software Component Management Object), které splňují všechny požadavky v oblasti aktualizace a řízení.

Certifikace řízení podnikové mobility (EMM), licence a klienti pro řízení mobilních zařízení (MDM) na míru, které přesně vyhoví potřebám hardwaru Panasonic.

 

     
 

COMPASS Pro práci

COMPASS Zabezpečení 

 
Aktivujte službu Android for Work (AFW) a nechte společnosti samostatně a bezpečně řídit korporátní a osobní údaje a aplikace z jednoho zařízení. Zabezpečovací řešení třetích stran certifikované společností Panasonic, které zlepší bezpečnost zařízení.  

Hledání správného zařízení Panasonic Android pro vaše mobilní pracovníky

V řadě Panasonic Toughpad se první zařízení se systémem Android pro podniky objevilo v roce 2011 a v současné době nabízí celý sortiment předních odolných tabletů a handheldových zařízení s tímto systémem, které díky variantám s 4,7, 5, 7 a 10,1 palcovými displeji splní požadavky vašich mobilních pracovníků. Klikněte sem a najděte vhodné zařízení Panasonic Android pro potřeby svého podniku.

 

   

 

*AndroidTM je zapsaná obchodní značka společnosti Google Inc.