• News and events
    News and events header

Novinky

25/04/2022

Ve spojení s předními evropskými televizními producenty a režiséry sportovních a dalších televizních přenosů ukážeme, jak KAIROS mění způsob práce v tomto odvětví.

KAIROS Infinity Event se bude týkat nejnovějších trendů v oboru, integrace Kairos ze strany hlavních vysílacích a produkčních společností a nejnovějšího vývoje produktů.

Zjistěte více a přihlaste se ještě dnes.

23/11/2021

Praha, 23. 11. 2021 – Největší italská komerční televizní společnost Mediaset nasadila ve svém milánském studiu Light Studio novou generaci platformy pro živou produkci Panasonic KAIROS, která podporuje živé IP pracovní postupy. Vzhledem k tomu, že odvětví tvorby obsahu přechází na IP produkci, KAIROS Core 1000 zajišťuje studiu budoucnost díky schopnosti podporovat starší SDI a zároveň se hladce integruje do infrastruktury zařízení ST2110.

12/10/2021

Nová řada PTZ kamer od společnosti Panasonic nabízí poutavou, vysoce kvalitní videokomunikaci ve 4K rozlišení, plynulý vertikální a horizontální pohyb nového patentovaného motoru „direct drive“ a až 24násobný optický zoom.

12/10/2021

Staří Řekové měli pro označení času dvě slova: chronos a kairos. Chronos označuje měřený jev – plynutí let, ročních období a dnů. Kairos označuje smysl okamžiku – zkušenost jedince tady a teď.

Chronos je těžký a předvídatelný, zatímco kairos je bezprostřední, osobní a velmi cenný. Když někdo mluví o „využití okamžiku“, kairos je okamžik, o kterém mluví.

Pages