Join us at ISE 2017

 

     

 

Přijďte k našemu stánku 1-H20 v hale 1 zjistit, jak mohou řešení Panasonic posunout vaše vizuální řešení za hranice možností. Těšit se můžete na nepřebernou řadu průlomových technologií, které vás vymaní ze zaběhnutých kolejí - od strhujících velkoformátových projekcí přes inovace v segmentu maloobchodu, inteligentní technologii Lecture Capture až po bezpečné konferenční přenosy.

 
     
   
   

Živé akce již nebudou limitovány pódiem nebo displeji. 30 000lumenová laserová technologie a 3D mapování od společnosti Panasonic umožňují projekci při ohromujícím jasu. Vytvořte unikátní pohyblivé tvary a promítněte je jako křišťálově čistou realitu, která nechá diváky zírat v němém úžasu.
Také představíme technologii Live Product Control Room a ukážeme, že diváci, kteří nejsou v centru dění, mohou „prožít ten moment“ mnohem intenzivněji než dřív. Ale to rozhodně není všechno, s čím budeme na veletrhu ISE posouvat hranice možného.

   
   
   

Přijďte se podívat, jak může technologie LinkRay zprostředkovat svět informací zákazníkům doslova jako na dlani. Tato inovativní technologie umožňuje lidem skenování okolního svět pomocí chytrých telefonů za účelem přístupu k na míru šitému obsahu, jako jsou například reklamní nabídky a dodatečné informace, atd.. Ve spojení s analytickým softwarem nabízí LinkRay také statistické údaje, které profilují zákazníky a umožňují vám lépe pochopit jejich chování - a tím pádem je lépe obsloužit. 

   
   
   

Na veletrhu ISE 2017 představíme vrcholnou technologii pro prezentace. Technologie Panasonic Lecture Capture 2.0 vymaní studenty z mantinelů tříd či poslucháren díky záznamu hodiny a jejího zveřejnění online. Ukažte dokonalý záznam v kvalitě 4K z několika video kanálů na jediném projekčním plátně. A otázky důvěrnosti informací jsou pro firmy a vlády už také věcí minulou, protože se chystáme představit pokrok v bezpečném přenosu videí.