UX90/UX180 Promotion

Akční nabídka Panasonic AG-UX90 a AG-UX180 

Tato nabídka platí pouze po omezenou dobu...

Sleva 5100 Kč* na AG-UX90EJ8

a / nebo

Sleva 7700 Kč* na AG-UX180EJ8

Jak to funguje:

Jednoduše proveďte svůj kvalifikovaný nákup mezi 2. zářím 2019 a 31. říjnem 2019 u kteréhokoli z našich autorizovaných partnerů a náš partner Vás odmění okamžitou slevou z ceny 
5100 Kč* na AG-UX90EJ8 a / nebo 7700 Kč* na AG-UX180EJ8
(*bez DPH).

Doporučujeme kontaktovat svého místního prodejce ohledně informací a dostupnosti. Úplný seznam prodejců najdete na webové stránce https://business.panasonic.cz/profesionalni-kamery/kde/zakoupit.

Podmínky účasti na akční nabídce Panasonic AG-UX90 a AG-UX180 pro profesionální koncové uživatele:

1. Akční nabídka Panasonic AG-UX90 a AG-UX180 (dále jen „akční nabídka“) je vytvořena firmou  Panasonic Marketing Europe GmbH, Hagenauer Str. 43, 65203, Wiesbaden, Německo (dále jen „promotér“).
2. Propagační období: od 2. září 2019 do 31. října 2019 včetně.

ZPŮSOBILOST:

3. Tato akce platí pouze pro nákup provedený profesionálními koncovými uživateli ve Velké Británii, Irsku, Normanských ostrovech a na ostrově Man, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Itálii, Norsku, Švédsku, Dánsku, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Španělsku, Portugalsku, Kypru, Belgii, Nizozemsku, Lucembursku, Maltě, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Severní Makedonii, Albánii, Bosně a Hercegovině, Kosovu, Černá Hoře, České republice, Slovensku, Polsku, Rumunsku, Islandu, Lichtenštejnsku, Monaku, Andoře, Řecku, Finsku a Bulharsku.

4. Aby mohli profesionální koncoví uživatelé splnit podmínky pro propagaci, musí si zakoupit nový (nikoli použitý) výrobek.

Platí pro produkty zakoupené v jedné ze zemí uvedených v bodě 3 výše během propagačního období od zúčastněného prodejce nebo distributora. Nároky týkající se produktů zakoupených před nebo po tomto období propagace budou považovány za neplatné.

Platnost akční  nabídky:

AG-UX90EJ8 – sleva 5100 Kč bez DPH
AG-UX180EJ8 – sleva 7700 Kč bez DPH

5. Produkt musí být nový a originální produkt Panasonic.
6. Tato akce není určena pro dealery.
7. Ověřte si u svého prodejce nebo distributora, zda se účastní této akce.
8. Za účelem využití této akce profesionální koncový uživatel souhlasí s tím, že distributor, od kterého produkt zakoupil, zašle kopii své faktury nebo jakýkoli dokazující dokument e-mailem příslušné osobě z firmy Panasonic.
9. Za jakoukoli daňovou povinnost související s propagací odpovídá profesionální koncový uživatel.

OCHRANA SOUKROMÍ A OSOBNÍCH ÚDAJŮ

10. Odpovědným správcem dat je Panasonic Marketing Europe GmbH, Hagenauer Str. 43, 65203 Wiesbaden, Německo.
11. Osobní údaje účastníků budou shromažďovány, zpracovávány a ukládány výhradně pro účely propagace. K přenosu třetím stranám nedojde.
12. Všechna data budou vymazána okamžitě po ukončení propagace, pokud zákon nevyžaduje delší dobu uchovávání. Pokud Vaše osobní údaje již nejsou vyžadovány za účelem jejich shromáždění nebo v souladu s platnými zákony, budou smazány a / nebo vráceny v souladu s příslušnými zákony.
13. Použití a skladování dat lze kdykoli napadnout zasláním e-mailu na adresu Panasonic Marketing Europe GmbH - Der Datenschutzbeauftragte, Hagenauer Straße 43, 65205 Wiesbaden, Datenschutz@eu.panasonic.com. V takovém případě budou údaje o účastnících vymazány a účast v promo akci okamžitě končí.

OBECNÉ PODMÍNKY

16. Sleva bude poskytnuta profesionálnímu koncovému uživateli, když profesionální koncový uživatel zakoupí produkt, který je přemětem této akční nabídky.
17. Tato akce je nevyměnitelná, nepřenosná a není k dispozici žádná úvěrová ani produktová alternativa.
18. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli tyto podmínky změnit nebo tuto akční nabídku kdykoli zrušit.
19. Tato akční nabídka nesmí být kombinována s jakoukoli jinou nabídkou nebo propagací AG-UX90 a / nebo AG-UX180.
20. Nárokem na tuto akci se bude mít za to, že žadatelé tyto podmínky přečetli a přijali a souhlasí s nimi.
21. Tyto podmínky se řídí zákony České republiky.