• Zařízení rychlého občerstvení a restaurace s rychlou obsluhou

Zařízení rychlého občerstvení a restaurace s rychlou obsluhou

Je málo prostředí, kde potřeba rychlých a výkonných služeb zákazníkům je tak důležitá, jako v restauracích s rychlou obsluhou. Za pultem i v prostoru pro hosty restaurace musí být pracovníci schopni plnit přání hostů okamžitě. Odolná zařízení Panasonic jsou pro tyto služby ideální.

Jedno zařízení, mnoho služeb
V restauracích jediné zařízení Toughpad FZ-G1 může plnit mnoho úkolů a poskytovat mnoho služeb. Po vložení do kolébky určené pro prodejní místo plnohodnotně nahrazuje pracovní stanici. Pokud jej použijete jako mobilní zařízení, může sloužit pro záznam objednávek, vysvětlení nabídky, dotazy na rezervace, skladové hospodářství a další. Různé možnosti zadávání údajů, jako je dotyková obrazovka a digitální pera znamenají, že je proces jednoduchý pro zákazníka i mobilního pracovníka.

Dokonalá podpora na prodejním místě
Připojením tabletu Toughpad FZ-M1 k naší technologii prodejního místa mohou být objednávky předávány a zobrazovány přímo. Zvyšuje se tak přesnost záznamu objednávek a snižuje se čas čekání zákazníků.

Společnost Panasonic také nabízí řadu řešení pro prodejní místo, která jsou vytvořena tak, aby vyhověla mnoha požadavkům na služby zákazníkům u pokladny prodejny. S téměř třemi desetiletími zkušeností s maloobchodem a vedoucí úlohou v oblasti technologií dodáváme systémy, které zajistí vaši flexibilitu, výkon a nízké náklady vlastnictví, které vaše podnikání potřebuje.

Zkrácení front
Díky lehkému designu a dokonalé konektivitě mohou tablety Toughpad používat pracovníci přebírající objednávky, zatímco u statického prodejního místa se tvoří fronty. Nepohodlí zákazníků je omezeno a návštěvníci vašich prostor jsou plynule obsluhováni.

Která zařízení jsou ta správná pro zařízení rychlého občerstvení a restaurace s rychlou obsluhou?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Sedmipalcový tablet s operačním systémem Windows 8.1 bez ventilátoru s integrovanými doplňky, jako jsou čtečka čárových kódů nebo magnetických pásků. Malé rozměry a velký výkon znamenají, že se dokonale hodí pro mnoho aplikací v maloobchodě, a to jak v prodejně, tak i v terénu.

Informujte se

Kolébka pro pokladní systém pro Toughpad FZ-G1 (POS)

Kombinace lehkého odolného tabletu s operačním systémem Windows 8.1 a rozsáhle přizpůsobitelnou kolébkou vylepšuje služby zákazníkům a šetří prostor na prodejním místě.

Informujte se

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Systém pro prodejní místo (POS) JS-970

Systém je kompatibilní s různými verzemi operačního systému Windows, všestranná flexibilní, modulární konstrukce s možností výměny obrazovek. Systém JS-970 zvyšuje produktivitu, snižuje prostoje a náklady na jeho údržbu jsou nízké.

Informujte se

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970