Whitepapers studie Odolná výpočetní technika

Neustále spolupracujeme s věhlasnými institucemi a odborníky v odvětví, abychom informovali o roli IT v dnešním světě podnikání. Naše výzkumy jsou založeny na přímém kontaktu se zákazníky a podrobné analýze trhu a jsou ideálním zdrojem informací, pokud rozhodujete o nákupu IT produktů a služeb.
Všechny naše zprávy a výzkumy naleznete níže.

 • Mobile computing as a service

  Breaking the traditional cycle of mobile technology refreshes

 • Technologie Budoucnosti A Jejich Dopad Na Mobilní Pracovníky A Jejich Zařízení

  V současnosti pozorně sledujeme širokou škálu vzrušujících technologií budoucnosti. Tento výzkum jasně ukazuje, že podniky se pro své mobilní pracovníky snaží využívat výhod technologií big data, internetu věcí a senzorových technologií.

 • Sustainable Mobile Device Strategies Deliver Significant Savings for Business, 2017

  Businesses still waiting to implement a sustainable mobile device strategy are missing out on significant savings – on average 30% of their annual mobile device budget. These savings are primarily driven by the ability to extend the life of notebooks, hybrids, tablets and handhelds by an average of two years.

 • Rugged Confusion, 2018

  Tento nezávislý výzkum, provedený společností Opinion Matters a objednaný společností Panasonic ukazuje, že jazyk, který používají výrobci podnikových a spotřebitelských zařízení je pro trh velmi matoucí.

 • To dock or not to dock: The business benefits of vehicle-mounted tablets and notebooks

  You wouldn’t give your office-based workforce a computer and then not provide them with a desk to sit at. So why give a mobile worker a productivity transforming tool and not give them somewhere secure to house and use it effectively on the road?

 • Otázka důvěry. Průzkum spokojenosti s dodavateli odolných mobilních výpočetních zařízení, 2018

  Otázka důvěry. Průzkum spokojenosti s dodavateli odolných mobilních výpočetních zařízení, 2018

 • Skenovací práce bez koláčů, 2016

  Známé pořekadlo říká „bez práce nejsou koláče“, ale z našeho posledního výzkumu vyplývá, že v logistických a spedičních podnicích zaměstnanci pracují, ale koláčů kvůli špatně navrženým čtečkám čárových kódů moc nemají.

 • Skenovací práce bez koláčů, key facts, 2016

  Kvůli špatně navrženým čtečkám čárových kódů trpí produktivita i pracovníci

 • Srovnávací test odolného handheldového tabletu Panasonic Toughpad. 2016

  Nezávislá společnost pro průzkum trhu Opinion Matters oslovila osm mobilních pracovníků, kteří v rámci své každodenní práce používají mobilní skenovací přístroje (např. spediční řidiče, skladníky, pošťáky, doručovatele a logistické pracovníky maloobchodu), aby porovnali tři různé kapesní tablety.

 • Revoluce ve světě počítačů. 2015

  Přes příslib, že tablety způsobí revoluci v mobilní práci, náš poslední průzkum ukázal, že notebooky zůstávají preferovanou volbou mobilních pracovníků v Evropě. Tablety bezpochyby obsadily významný podíl trhu a jsou povolání, pro která jsou jejich rozměry ideální.