Vyzkoušeny, otestovány a shledány důvěryhodnými

Průkopnické dokovací systémy pro průkopnické potravinářské giganty. 

Největší světový specializovaný online potravinový supermarket, Ocado, představuje obří a jedinečný logistický aparát, poháněný výzkumem a technologiemi.

Ve chvíli, kdy tato společnost chtěla obnovit technologii používanou řidiči dodávajícími zboží v centru svého mobilního provozu, obrátila se na svého dlouhotrvajícího partnera – Panasonic – a požadovala nejnovější tablet Toughpad a na míru navržený dokovací systém do vozidel.

Vzhledem k tomu, že se blížil konec životnosti stávajících ručních přístrojů Panasonic používaných ve společnosti Ocado, začal podnik hledat nová odolná zařízení, která by mohla plnit její současné i budoucí požadavky zaměřené na zákazníky. 

Kromě toho bylo třeba, aby jak zařízení tak i dokovací systém ve vozidle byly dostatečně robustní, aby odolaly náročným úkolům vozového parku Ocado čítajícího 2 000 vozidel, která pracují 6 dnů v týdnu a až 16 hodin denně, přičemž každý den jsou mobilní zařízení vkládána a vyjímána až 50krát denně.

Jinými slovy, bylo třeba, aby dokovací systémy byly lehké a kompaktní, ale zároveň velmi odolné. Musely být sestrojeny tak, aby vydržely.

Zařízení Panasonic jsou navržena pro účely dlouhé životnosti a kompatibility. Mohou být zkonstruována tak, aby mohla fungovat s původními zařízeními, ale aby si zároveň v budoucnosti dokázala poradit s inovacemi.

Například díky použití běžně dostupných desek VESA a důsledným výběrem napájecích kabelů a antén jsou naše dokovací systémy kompatibilní s vícegeneračními zařízeními.

Přidejte k tomu technickou podporu poskytovanou po celou dobu životnosti dokovacích systémů našim odborným týmem ProServices zahrnujícím techniky a odborníky na dokování a společnost Ocado se může těšit na kompletní celkové řešení použitelné po velmi dlouhou dobu. 

Dlouhodobá kompatibilita jako standard

A není to jen společnost Ocado, která využívá dlouhodobé výhody dokovacích systémů Panasonic.

Během osmi let, kdy se ve společnosti Wales & West Utilities používají dokovací systémy a zařízení Toughbook od Panasonic, se vozový park poměrně radikálně změnil. Od výhradního používání aut dodávaných firmou Vauxhall firma přešla k různým značkám, které jsou na trhu.

Tým ProServices společnosti Panasonic je však při výběru nového modelu nebo změně designu nového vozidla vždy schopen přizpůsobit návrh řešení zařízení tak, aby všem vyhovovalo.

Firma to potvrzuje slovy: „Dokovací systémy v mnoha situacích odolaly tak dobře, že je můžeme odinstalovat a pomocí konverzní sady je jednoduše opět nainstalovat do nového vozidla.“

Celý příběh dokovacích systémů do vozidel a vyzkoušených, otestovaných a důvěryhodných technologií Panasonic najdete na https://business.panasonic.cz/reseni-z-oblasti-pocitacovych-produktu/sluzby-a-software-ke-stazeni/proservices-protect/dokovaci-reseni-na-miruf.