Phone number: +420 234 294 112
Phone number: +420 234 294 112
Current language: Čeština

Inovační akce pro Toughbook

Diskutujte, debatujte a definujte budoucnost odolných mobilních zařízení spolu se společností Panasonic 

 

Panasonic má vynikající pověst jako špičková společnost v oblasti výroby odolných počítačů díky tomu, že bedlivě naslouchá hlasu svých zákazníků a partnerů. Na tento přístup navazujeme probíhající sérií celoevropských inovačních akcí pro modely Toughbook a nabízíme vám příležitost udržet se ve svém oboru na špičce mobilních technologií.

Zúčastněte se akcí pořádaných v průběhu roku, kde se setkáte s předními manažery, rozhodujícími osobami a specialisty ze špičkových společností. Dáme vám zde nahlédnout do budoucnosti technologií v široké škále odvětví a umožníme vám si na vlastní kůži osahat naše chystané produktové řady.

Tyto akce pořádáme pravidelně, podívejte se tedy laskavě do nabídky nalevo, abyste měli jistotu, že nezmeškáte událost, která pro vás může být nejpřínosnějším dnem v celém roce.

 

 

 

Co jsou to inovační akce Toughbook?

Jde o sérii globálních a v oboru uznávaných akcí Panasonic, které jsou zasvěceny objevování nejnovějšího pokroku v oblasti digitálních inovací, mobilní výpočetní techniky a odolných technologií.

Klíčoví hráči z nejrůznějších oborů tuto sérii veletrhů považují za povinnou, kde se dozvědí něco o špičkových mobilních technologiích umožňujících transformace podniků.

Na jedné straně se zde dozvíte spoustu informací a na straně druhé si můžete naživo promluvit se stávajícími uživateli těchto technologií z celé řady segmentů. 

 

Zákazníci a návštěvníci

Inovační akce Toughbook lákají pozornost tisíců návštěvníků z celé Evropy zastupujících některé z největších značek na světě.

 

 

360° networking s kolegy, lidmi ve stejné pozici a oborovými partnery

 

Inovační akce pro Toughbook představují ideální platformu pro podniky. Mohou zde rozšiřovat své sítě, sdílet informace s ostatními společnostmi, které používají produkty Toughbook a Toughpad, získat názory odborníků z průmyslu a samozřejmě se setkat s týmem Panasonic. 

Hlavní prezentace, interaktivní workshopy a sekce pro vystavující

 

Zvaní řečníci zde mají poutavé a myšlenkově nabité prezentace o digitálních inovacích a čekají vás také interaktivní workshopy a příležitosti si vše „osahat“. Potenciál produktů Toughbook a Toughpad si tak můžete vyzkoušet na vlastní kůži.  

Objevování nově vznikajících trendů a budoucích strategií 

 

Akce představují ideální platformu k prodiskutování budoucí podoby digitálního světa a zároveň k informování potenciálních zákazníků, zákazníků, novinářů a komentátorů o chystaných plánech a nabídkách pro digitální segment.

 

 

 

Aktuality k produktům

 

První nahlédnutí produktů, možnost otestování nejnovějších, dosud utajovaných odolných produktů, které jsou aktuálně ve vývoji, a sekce pro vystavovatele a partnery s možností si vše „osahat“.

 

Lukrativní sponzorské a inzerční balíčky 

 

Mezi předchozí sponzory a vystavovatele se zařadily například společnosti Vodafone, Brother a NetMotion Wireless. 

 

Exkluzivní případové studie

 

Klienti Toughbooku a Toughpadu z celé řady společností mohou sdílet své poznatky s návštěvníky hned z první ruky.

 

 

 

Ocenění Toughbook hero pro inovace partnerů

 

Tato příležitost slouží k ocenění spolupracovníků a oslavě skvělých výsledků, kterých se podařilo dosáhnout díky partnerství s Toughbookem a Toughpadem.

Oficiální aplikace

 

Umožňují návštěvníkům interagovat v reálném čase a zároveň shromažďují důležitou zpětnou vazbu k celé akci, prezentacím a produktům partnerů a vystavujících.

A to není vše

 

Samozřejmostí je také spousta dobrého jídla a skvělé zábavy – čekají vás i kouzelníci a roboti. 

 

imgmaptif