TOUGHBOOK Innovation Events

Diskutujte, debatujte a definujte budoucnost odolných mobilních zařízení spolu se společností Panasonic

Panasonic má vynikající pověst jako špičková společnost v oblasti výroby odolných počítačů díky tomu, že bedlivě naslouchá hlasu svých zákazníků a partnerů. Na tento přístup navazujeme probíhající sérií celoevropských inovačních akcí pro modely Toughbook a nabízíme vám příležitost udržet se ve svém oboru na špičce mobilních technologií.

Zúčastněte se akcí pořádaných v průběhu roku, kde se setkáte s předními manažery, rozhodujícími osobami a specialisty ze špičkových společností. Dáme vám zde nahlédnout do budoucnosti technologií v široké škále odvětví a umožníme vám si na vlastní kůži osahat naše chystané produktové řady.

Tyto akce pořádáme pravidelně, podívejte se tedy laskavě do nabídky nalevo, abyste měli jistotu, že nezmeškáte událost, která pro vás může být nejpřínosnějším dnem v celém roce.

events
digital innovation, mobile computing and rugged technology.

Jde o sérii globálních a v oboru uznávaných akcí Panasonic, které jsou zasvěceny objevování nejnovějšího pokroku v oblasti digitálních inovací, mobilní výpočetní techniky a odolných technologií.

Key decision makers across all industries recognise the events as the go-to conventions for discovering cutting-edge mobile tech

Klíčoví hráči z nejrůznějších oborů tuto sérii veletrhů považují za povinnou, kde se dozvědí něco o špičkových mobilních technologiích umožňujících transformace podniků.

learn from and talk with already-engaged technology buyers from a whole host of sectors.

Na jedné straně se zde dozvíte spoustu informací a na straně druhé si můžete naživo promluvit se stávajícími uživateli těchto technologií z celé řady segmentů. 

Catch up on our 2018 event!

Zákazníci a návštěvníci

Inovační akce Toughbook lákají pozornost tisíců návštěvníků z celé Evropy zastupujících některé z největších značek na světě.

Toughbook customers
360º networking with colleagues, peers and partners from your industry

360° networking s kolegy, lidmi ve stejné pozici a oborovými partnery

Inovační akce pro Toughbook představují ideální platformu pro podniky. Mohou zde rozšiřovat své sítě, sdílet informace s ostatními společnostmi, které používají produkty Toughbook a Toughpad, získat názory odborníků z průmyslu a samozřejmě se setkat s týmem Panasonic. 

Keynote presentations, interactive workshops and exhibitor villages

Hlavní prezentace, interaktivní workshopy a sekce pro vystavující

Zvaní řečníci zde mají poutavé a myšlenkově nabité prezentace o digitálních inovacích a čekají vás také interaktivní workshopy a příležitosti si vše „osahat“. Potenciál produktů Toughbook a Toughpad si tak můžete vyzkoušet na vlastní kůži. 

Exploration of emerging trends and future strategies

Objevování nově vznikajících trendů a budoucích strategií

Akce představují ideální platformu k prodiskutování budoucí podoby digitálního světa a zároveň k informování potenciálních zákazníků, zákazníků, novinářů a komentátorů o chystaných plánech a nabídkách pro digitální segment.

update

Aktuality k produktům

První nahlédnutí produktů, možnost otestování nejnovějších, dosud utajovaných odolných produktů, které jsou aktuálně ve vývoji, a sekce pro vystavovatele a partnery s možností si vše „osahat“.

lucrative

Lukrativní sponzorské a inzerční balíčky

Mezi předchozí sponzory a vystavovatele se zařadily například společnosti Vodafone, Brother a NetMotion Wireless. 

exclusive

Exkluzivní případové studie

Klienti Toughbooku a Toughpadu z celé řady společností mohou sdílet své poznatky s návštěvníky hned z první ruky.

TOUGHBOOK hero awards to celebrate partner innovation

Ocenění Toughbook hero pro inovace partnerů

Tato příležitost slouží k ocenění spolupracovníků a oslavě skvělých výsledků, kterých se podařilo dosáhnout díky partnerství s Toughbookem a Toughpadem.

Official event apps

Oficiální aplikace

Umožňují návštěvníkům interagovat v reálném čase a zároveň shromažďují důležitou zpětnou vazbu k celé akci, prezentacím a produktům partnerů a vystavujících.

And that’s not all

A to není vše

Samozřejmostí je také spousta dobrého jídla a skvělé zábavy – čekají vás i kouzelníci a roboti. 

events