Společnost Panasonic zkracuje dodací lhůtu toughbooků z 90 na 30 dnů

PRAHA, Česká republika, xx. února 2019 – Panasonic, přední evropský poskytovatel odolných výpočetních zařízení, zkracuje dodací lhůty z 90 na 30 dnů pro 90 % svých odolných notebooků, tabletů a handheldových zařízení produktové řady TOUGHBOOK. Od června 2019 budou zavedeny nové dodací lhůty, kromě objednávek projektových řešení na zakázku.

Důvodem 90 denní doby doručení produktů Panasonic byly hlavně široké možnosti konfigurace a přizpůsobení. V rámci vyhodnocení dodavatelského řetězce, uskutečněného evropským týmem inženýrů v Cardiffu, byly dodac lhůty razantně sníženy na třicet dní. Jedinou výjimkou jsou objednávky na zakázku, kde se dodací lhůta pohybuje mezi 60 až 90 dny.

Kevin Jones, Managing Director Panasonic Mobile Solutions Business v Evropě, uvedl: „Toto je další významný úspěch v oblasti kvality služeb dodávek TOUGHBOOK společnosti Panasonic. Naši zákazníci chápou, že doručení odolného zařízení TOUGHBOOK s širokými možnostmi konfigurace, které je konstruováno a testováno na objednávku v našem závodě v Cardiffu, může nějakou dobu trvat. Tyto nové termíny dodávek ale našim zákazníkům poskytují flexibilitu a schopnost pohotově reagovat."

Jon Atherton, director CI-Distribution, která je distributorem TOUGHBOOK produktů společnosti Panasonic ve Velké Británii, dodal: „Tyto nové dodací závazky jsou významnou podporou zákazníků Panasonic a jejich distribučních partnerů. Jelikož se podniky i nadále snaží zvyšovat produktivitu svých zaměstnanců s pomocí mobilní výpočetní techniky, je dobré vědět, že si mohou produkty TOUGHBOOK objednat s veškerou možnou flexibilitou a funkčností a obdržet své zboží ve špičkovém dodacím termínu.“

20 let dokonalosti

Konfigurační a servisní středisko společnosti Panasonic ve Walesu nedávno oslavilo 20. výročí a je jedinečným závodem na výrobu odolných zařízení v Evropě. Všechna zařízení Panasonic TOUGHBOOK jsou zkonstruována a testována na objednávku a opravy a servis jsou poskytovány přímo v samotném závodě. Ruku v ruce s týmem designerů tento závod pomáhá vytvářet podniková řešení pro mobilní pracovníky, která zvyšují produktivitu a snižují náklady.

Společnost Panasonic má aktuálně 67% podíl na trhu odolných notebooků a 56% podíl na trhu odolných pracovních tabletů, což z ní činí přední společnost na evropském trhu.