Bezpečnostní upozornění Panasonic

Bezpečností oznámení společnosti Panasonic o předcházení samovolnému vznícení baterie v počítačích řad Toughbook CF-AX, CF-SX a CF-C2

Přinášíme další informace k bezpečnostnímu upozornění vydanému v březnu tohoto roku: vyvinuli jsme aktualizace softwaru k modelu uvedenému výše, kterou lze stáhnout přímo na zasažené PC a která diagnostikuje a kontroluje stav baterie, aby nedošlo k riziku vznícení. Jak již bylo oznámeno dříve, ve výše uvedených modelech nebudeme baterie vyměňovat.

I v případě, že jste si dříve nainstalovali náš nástroj kontroly nabíjení, doporučujeme diagnostický kontrolní software stáhnout. Jde o permanentní opatření zabraňující riziku vznícení.

Již dříve jsme uvedli, že nástroj kontroly nabíjení byl přechodným opatřením a po instalaci diagnostického kontrolního softwaru bude mít tento software přednost před funkcemi nástroje kontroly nabíjení.

Ověřte prosím v tabulce níže, jestli váš produkt patří mezi dotčené produkty, kterých se oznámení týká. Pokud je zde váš produkt uvedený, co nejdříve si nainstalujte diagnostický kontrolní software.

PRODUKTY, KTERÝCH SE TOTO BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ TÝKÁ:

Model přenosného počítače

  • Řada CF-AX2 / AX3
  • Řada CF-C2
  • Řada CF-SX

POKUD MÁTE NĚKTERÝ Z PŘENOSNÝCH POČÍTAČŮ, KTERÝCH SE TOTO BEZPEČNOSTÍ UPOZORNĚNÍ TÝKÁ, JE TŘEBA OKAMŽITĚ PODNIKNOUT TYTO KROKY:

Diagnostický kontrolní software si stáhněte na odkaze níže a instalujte na dotčená zařízení:

Pro stažení klikněte sem

Software diagnostikuje a kontroluje stav baterie, optimalizuje dlouhodobou funkci a zabraňuje riziku vznícení.

Máte-li dotazy nebo potřebujete pomoct, kontaktovat nás můžete takto:

E-mail: toughbookbattery.helpdesk@eu.panasonic.com

V instrukcích níže zjistíte, zda se vašeho přenosného počítače toto bezpečnostní upozornění týká.

Tímto se velmi omlouváme za jakékoli nepříjemnosti spojené s tímto upozorněním. Společnost Panasonic dostojí svému závazku poskytování produktů špičkové kvality a špičkového zákaznického servisu.

Děkujeme vám za spolupráci a pochopení.

JAK ROZPOZNAT DOTČENÉ MODELY

Ověřte model svého počítače (viz schéma níže)