Panasonic představil řešení pro všechny prodejce v terénu

Přední poskytovatel odolných tabletů a společnosti nabízející mobilní platby spojují síly a přinášejí jednoduché a efektivní řešení pro platby v terénu

 

Panasonic oznámil uvedení mobilního POS (Point of Sales) řešení, které integruje nejprodávanější odolný tablet Toughpad FZ-G1 a platební terminál. Specializovaný držák na mobilní platební zařízení se připevní k tabletu Panasonic Toughpad FZ-G1 a umožňuje snadné používání zařízení spolu s předním světovým mobilním platebním řešením, jako je Ingenico iSMP4.

 

Díky integrovanému držáku platebního terminálu je Panasonic FZ-G1 perfektním řešením mobilního prodejního místa (mPOS), které lze použít v maloobchodě nebo oblasti pohostinství na úkoly jako markování zboží při čekání na pokladnu, přijímání objednávek a placení u stolu, asistovaný prodej, nákupy za letu nebo prodeje v terénu.

 

První v řadě držáků mobilních platebních zařízení pro řadu odolných tabletů a handheldových zařízení je speciální pouzdro pro tablet Panasonic Toughpad FZ-G1. Je navrženo tak, aby snadno drželo platební zařízení Ingenico iSMP4 nebo Verifone e355, ale zárove’n je bylo možné snadno vyjmout. V závislosti na projektu lze použít i další platební zařízení.[1]

 

Bezproblémová integrace

Platební zařízení Ingenico do pouzdra bez problémů zapadne a připojuje se k tabletu pomocí USB. Umožňuje tak spolehlivé párování a duální nabíjení iSMP4 i tabletu, zatímco zařízení Verifone se připojuje přes Bluetooth a nabíjí se zvlášť.

 

Pouzdro je navrženo tak, aby umožňovalo snadný přístup do prostoru pro baterii na tabletu a dovolilo pracovníkům vyměňovat baterie za chodu rychle a efektivně, aby nemuseli přerušovat práci. Pouzdro má také integrovaný držák na stylus, ergonomické rukojeti a úchyty ramenního popruhu pro snadné používání. Přední a zadní fotoaparát tabletu nic nezakrývá a řešení lze používat s bezpečnostním zámkem Kensington, který zvýší zabezpečení v době, když zařízení nepoužíváte.

 

Jan Kaempfer, generální ředitel marketingu Panasonic Computer Product Solutions, uvedl: „Tyto specializované držáky na platební zařízení tvoří přenosné, lehké a autonomní řešení mobilního prodejního místa pro podniky a kombinují odolný a ergonomický design nejoblíbenějšího odolného tabletu od Panasonicu s platebními řešeními od předních světových poskytovatelů. Jde o jednoduchý a nákladově efektivní nástroj pro odvětví, ve kterých je třeba, aby se mobilní pracovníci při práci pohybovali venku nebo v náročných a rychle se měnících podmínkách bez omezení rozsahu.“

 

Olivier Steinfels, produktový retail marketing manažer ve společnosti Ingenico, uvedl: „Maloobchodní prodejci a lidé z oblasti pohostinství chápou, že skvělé zkušenosti zákazníků patří v jejich oblasti podnikání mezi základní faktory dobrých prodejů. Naše bezpečné a výkonné zařízení, které v sobě zahrnuje všechny potřebné funkce, rozšíří pouzdra na mobilní použití v obchodech a restauracích po celém světě. Díky tomuto inovativnímu řešení mobilních prodejních míst kombinujeme to nejlepší z odolných tabletů a řešení mobilních plateb na trhu a umožňujeme prodejnám nabízet zajímavý a vysoce personalizovaný zážitek z nákupu.“

 

Navrženo pro pracovníky v terénu

Tablet Panasonic Toughpad FZ-G1 je zařízení Windows 10 Pro s vysoce výkonným procesorem Intel Core i5-6300u vPro CPU 6. generace. Výdrž baterie za provozu je až 14 hodin a výměna je možná za chodu. Komplexní ekosystém příslušenství a periferních zařízení zajišťuje jeho použitelnost v jakémkoli prostředí, ať již je v dokovací stanici ve vozidle nebo ho nesete s sebou. Stejně jako širší řada plně odolných zařízení Panasonic je i tablet navrhován a testován tak, aby obstál v extrémních podmínkách, a může vykázat hodnocení MIL-STD 810G a IP65. Stejně jako řešení mobilních plateb s jejich flexibilními možnostmi konfigurace lze i tablet vybavit čtečkou čárového kódu 2D, GPS, microSD, 2. USB 2.0, kabelovým připojením LAN nebo čtečkou karet SmartCard.

 

Další informace o nabídce mobilních výpočetních řešení Panasonic Toughbook naleznete na webu: http://business.panasonic.cz/computer-product/solutions

 

Fotografie ke stažení zde:

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/41137428285/sizes/l

 

 

Pro vice informací kontaktujte:

 

Jiří Kroulík

Account Manager

jiri.kroulik@pram.cz

m: +420 734 428 603

 

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)
 

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

Broadcast & ProAV nabízí v oblastech dálkově ovládané kamery, přepínačů, studiové kamery a ENG P2 vysoce kvalitní produkty a řešení pro zajištění hladkého provozu a vynikající poměr cena-výkon pro koncové uživatele. Řada profesionálních digitálních videokamer VariCam zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.

Communication solutions nabízí nejlepší komunikační řešení včetně profesionálních skenerů, telefonických systémů a terminálových zařízení SIP.
Computer Product Solutions pomáhá mobilním pracovníkům zvýšit produktivitu se svou řadou plně odolných notebooků Toughbook, firemních tabletů Toughpad a elektronických prodejních systémů (EPOS). Panasonic Toughbook byl v roce 2016 evropským lídrem trhu odolných notebooků s tržním podílem 67 % a Panasonic Toughpad na trhu odolných tabletů s podílem 56 % (VDC Research, březen 2017).
Industrial Medical Vision poskytuje aplikace v různých segmentech, například zdravotnictví, biologických vědách, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje ucelená a OEM řešení mikrokamer. Koncoví uživatelé, systémoví integrátoři nebo distributoři si mohou vybrat ze široké škály řešení ucelených produktů a komponentů zobrazovací technologie.
Security Solutions včetně kamer a rekordérů pro sledování, video interkomů a alarmů.
Visual System Solutions zahrnuje projektory a profesionální displeje. Panasonic nabízí nejširší řadu vizuálních produktů a s tržním podílem 37,20 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource >5klm (FR16, duben 2015 – březen 2016, mimo 4K & digitálního kina).

 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslaví 100 let od svého založení, nyní provozuje 495 dceřiných společností a 91 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,711 miliardy EUR za rok končící 31. března 2017. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global 

 

 

 

 

[1] Zařízení Ingenico a Verifone je nutné koupit zvlášť